Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mrest gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I sve ovo sto radis sa Guppykama izaziva samo stres i nista vise. Koliko god da te neko nesto posavetuje ti obavezno okrenes sve naopako i pogresno protumacis i odradis. Kao i sto sam vec par puta napisao, ima nekoliko tema u kojima mozes naci svaki odgovor koji te zanima ..... pamti ono sto citas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 8:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u redu ali nigde nomogu da nadjem ta koja mi se kotila i koja je sve malce pojela i dalje crnu mrlju ispod stomaka a vise ne radja?
i nemogu da vidim jeli platika skotna.
ali necu ih vise dirati pa nek se desi sta se desi necu vise da se brinem oko toga. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto cisto sumnjam u to da ih vise neces dirati...
Skotnu mrlju ima svaka zivorotka zenskog pola koja je polno zrela, valjda si me razumeo, samo sto se ta mrlja kroz trudnocu povecava...
Pregledaj forum lepo, sve iscitaj, i zapamti... imas sve sto ti treba...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License