Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mobilna aplikacija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešto mi je palo na pamet, pošto sam se bakćao preko moba da nekako udjem na sajt da vidim šta ima na forumu, pa je malo dosadno onako kad se ulazi i pomislim, joooj čoveče kako bi bilo ekstra kada bi se napravila mobilna aplikacija, to bi bilo nešto fenomenalno, verujem da među forumašima, ima i programera, mogli bi da nam možda daju neki savet, preporuku, možda da se skupi neki novac, pa da se napravi ili ako su neki forumaši (programeri) spremni možda da izdvoje svoje vreme, pa da zajedno naprave neku aplikaciju, verujem da bi svima nama to bila jedna veoma dobra opcija, forum bi se podigao na mnogo veći nivo, mnogo više ljudi bi bilo aktivnije na forumu, jer bi u svakom trenutku imali pristup, ne bi čekali da dođu kući i da vide šta ima na forumu, iako naravno može da se uđe i sada preko neta na mobu, al nekako da imam aplikaciju mislim da bih ušao najmanje 10 puta dnevno, bilo na poslu ili bilo gde, a ovako preko neta, samo ako mi slučajno nešto treba, pa uđem, u svakom slučaju mislim da bi trebali da razmislimo, moramo da idemo u korak sa modernim tehnologijama Smile

Možda je ovo malo prevelik zalogaj, al mi je pao na pamet, pa sam hteo da podelim sa vama Smile nadam se da je ovo početak nečeg dobrog što će svima nama biti korisno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 12:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da smo o tome nedavno pisali...pa u nedostatku aplikacije,ili opcije preko Tapatalk-a...ja koristim resenje zvano RSS feed...
treba ti mali programcic(link ispod) i da u njegova podesavanja uneses RSS feed adresu od ovog foruma...i listas na ekranu,pa ako bas zelis full temu,klikom te salje direktno na forum...
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waqaslam.rsswidget&hl=sr
RSS Feed
http://www.akvarijum.org/forum/rss.php
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a nesto slicno koristim i na kompu...i odma me obavesti da ima novi post...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha, znači postoji i takva neka opcija, moraću da isprobam, šteta što nema aplikacije, al sve drugo što je slično i što može da olakša je super.

Amsterdamxxx hvala u svakom slučaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probao sam pre par meseci nesto napraviti ali mi se licno nije dopalo kako je ispalo. Kad bude vise slobodnog vremena opet cu probati nesto a dajem dozvolu svakom da me preduhitri Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Aplikacija pljevljak Razno 16 Sub Jul 14, 2018 3:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aplikacija "Akvaristika" petsrdjan Razno 44 Pon Jan 09, 2012 6:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License