Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmladak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milos987
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2012
Poruke: 101
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo nesto i od mene.

Skalari, oko tri meseca...
Image

Bebe ancistrusa...
Image

Iste bebe danas uslikane (oko mesec dana stari)...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2016 9:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bo&st
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Apr 2016
Poruke: 3
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2016 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jun 06, 2016 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mlade gupike stare 2 sata inace prve koje sam dobio Smile sasvim slucajno ugledah da je zenka okotila jedno i odma je prebacim u kotilicu tako da sam sve uspio sacuvati Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Jun 22, 2016 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

s obzirom da sam pocetnik a imam aq od 84l i uglavnom sve zivorotke,nekih 25 od 30 ukupno za 3 meseca imao sam dosta okota. ali kao pocetnih i zbog finansijskih razloga nemam kotilicu pa se kote u tom aq. spasao sam iz filtera nekih 20-ak ali je prezivelo samo 6 i one rastu. msm da imam 4 ksifo helleni i 2 gupike Smile sad cekam 3 ksifo za kocenje i 3 gupi...ovih dana Smile bice veselo narode Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Jun 22, 2016 2:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za mladj mozes nesta izmisliti s flasom, steta da tim malci budu pojedeni, ako i vec toliko zelis Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2016 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nedelju dana mi se okotila gupika,oko 20-ak malih a upravo mi se koti ksifo berliner i to u DIY kotilici...samo se mnoze...strasno ali prelepo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Avg 29, 2016 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji malci meekija, inace su jako mladi roditelji, tj. prvi im je mrijrst i to u zajednickom. (:


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pfcveseli




Registrovan: 25 Jan 2019
Poruke: 1
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 2:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav, pre par meseci sam nabavio akvarijum, okotila mi se gupika i malci su mi pozadi u filteru sas mi treba savet da li da ih ostavim tu, posto nemam drugi akvarijum za razmnozavanje, probao sam da ih ubacim u kotilicu ali su mali i izadju iz nje i opet se pojave u filteru Smile kakve su im sanse da porastu u filteru do neke velicine kad ih ostale ribice nece pojesti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2019 3:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ostavi ih u filteru slobodno ako ima dovoljno prostora, tu ce imati i hrane ali bi bilo dobro da kupis neku hranu za mladj i redovno ih hranis. Trebace im najmanje 2 meseca da porastu a mozda i vise, zavisi od velicine prostora u kom se nalaze. Ne znam sta imas od riba u akvarijumu, najbolje da nam ga predstavis pa onda saveti, ovako mozemo da pisemo napamet....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum za podmladak Fricky`88 Uradi Sam (DIY) 3 Ned Maj 24, 2015 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak boraca plavušica Razmnožavanje 13 Uto Dec 03, 2013 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak ramireza sunce Ishrana 2 Sre Apr 03, 2013 12:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License