Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Otpali repovi Guppyka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 11:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo sad dolazim iz pet shopa sa novim ribama i ugledam u mom akv. zenke gupike sa skoro unistenim(otpalim) repovima. gde da pustim nove ribe,sta da radim i kako da lecim gupike. !!!!! da li ce i muzijacima da odpadnu repovi i da li ce i drugim ribicama(drugim vrstama) isto da se desi...........!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 11:55 am Snimi Poruku Nazad na vrh

zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas li drugi akvarijum? Ako imas tu pusti nove,a sto se bolesti tice bez slika ti niko ne moze napamet reci sta da radis. Jedino trenutno resenje vidim u dodavanju soli i to na 10 litra 1 kafena kasicica i podizanje temperature na nekih 27,28 stepni. Opet ne znam koje jos ribe imas u akvarijumu , moze da se desi da im so smeta (corydiras, moly).Slikaj pa da vidimo, mozda se javi neko kompetentniji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo idem odmah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da postarsd ima slican problem vidi njegovu temu
http://www.akvarijum.org/forum.....t2114.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad vidim, ti si mu tu i dao savet da stavi so.
Ako je isti problem onda je po mom misljenju sera bactopur resenje. Nadam se da sam ti pomogao bar malo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jesam ali meni nisu prenaseljeni akvarijumi a i meni su zasad samo 2 ZENKE obolele a njemu je ovaj muzijak. stavio sam ja malopre jedno 2-3 kasicice soli i grejac na 30 stepeni ali ovog puta zelim da se osiguram da ne zabrljam stvari.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova tema treba da je na drugom mestu ( u bolestima) nadam se da adm. nece zameriti jer je stvar bila urgentna Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvinjenja i od mene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A joj svi mucimo muke...mozda je zbog vremena??probaj ono sa menjanjem vode...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dosipao sam im jedno 5 l (u akv od 50 l)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako menjas vodu onda zameni bar trecinu vode, malo je 5 litara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chepik
Guppy Guru



Registrovan: 19 Feb 2010
Poruke: 115
Lokacija: Bulgaria,Vidin

PorukaPoslao: Sub Sep 25, 2010 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Momci zdravo opet.
Hocu samo da vmentnem nesto.
Pre nego staviti grejac na 30 stepeni treba se ubediti kakva je bolest.

Zapamti to neke bakterije uginu na 30 stepeni al neke bash na 30 stepeni pocnu se mnojiti.
A i o sol pajnja jesli u akvarium imate planorabisi oni ne ponose so i ce da ugino a to ce da izazove promeno hvaliteta vode i otdavde jos problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ukrstanje guppyka Shika Guppy fun club 1 Čet Feb 16, 2017 12:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skupljeni repovi ccmuva Razmnožavanje 19 Ned Nov 08, 2015 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy problem repovi Milan schorpio Guppy fun club 5 Čet Mar 21, 2013 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka barbusima iskrzani repovi draganagraovac Ribe 2 Ned Apr 29, 2012 12:41 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License