Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 DISKUSI u Juwelu 350 l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

8 diskusa, 4 geophagus red head tapajosa, 40 kardinalki, 5 sijamaca, 5 otocinklusa, 5 nerita puzeva, 1 crni ancitrus, 1 albino ancitrus

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 2:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2x istu stavio Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bezveze Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ljubitelj "ikebana style", ali ce odrzavanje akvarijuma definitivno biti mnogo jednostavnije. Diskusi su prelepi!! Na kojoj su velicini? Kako se krecu cene diskusa kod vas? Izbor vidim da ne manjka Smile
Sve si profi odradio preostaje ti da ih samo hranis i uzivas! Svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas lepo izgleda Smile Mislim da ces morati da zastitis ovo nisko bilje od Geophagusa. Moze da se desi da ga vremenom iskopaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ovako sam iskombinirao radi odrzavnja, usisavanja podloge itd..... Geosi vec staurogyne bockaju al vidjet cemo. Nece me smetat da je i izvadim ako nebude uspjela.
Diskusi si su na 10-14 cm kako koji.

4 ova crvena su dokaci uzgoj kupljeni preko pik.ba, Bemba se lik zove najbolje ribe u bih. Dao sam 50 KM za komad.
Ovi ostali su skuplji dosta, stendker su.
Kobalt, checkerboard, santarem i red tirquize oni su uvezeni.
Drzani su skupa u karanteni mjesec dana. I evo uspjeli su skupa doc u glavni akvarij nije bilo problema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Pon Jun 27, 2016 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update,

Mijenjao sam vodu pa je malo mutno (FFM)...

Što se tiče diskusa nešto sam prodao nešto poklonio a nešto sam novo dobio...tako da sad imam 10 komada i to je to ne diram više što se njih tiče... što se tiče riba imam:

Uskoro ću i staviti slike riba da se lijepo vide

1. F1 Maracano cross 14 cm
2. San Merah 19 cm
3. Stendker Pigeon Blood Red 17 cm
4. Stendker Dark Angel 15 cm
5. Stendker Solid Fire Red 15 cm
6. Stendker Kobalt 12 cm
7. Stendker Red Tirquize 14 cm
8. Stendker Alanquer 12 cm
9. Stendker Pigeon Blood silver 12 cm
10. Red Dimond 14 cm

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Pon Jun 27, 2016 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a ne ne, ne valja, moras sve ponovo iz pocetka Very Happy sta da kazem, sve je super i sve izgleda super i lepo se slaze sve zajedno gledano. doduse ova podloga bas bljesti, pretpostavljam da uzivo izgleda bolje i ne zraci ovako nuklearno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 7:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Diskusi:


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 8:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update stanja na dan 27.6.2016

https://www.youtube.com/watch?v=zZdVkOW74Kg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 8:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dvije grupne sličice...
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrhunski izgledaju diskusi, premoćno Smile samo neko moje mišljenje da je možda malo previše diskusa za ovu litražu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarij je 350 L, a filtracija mi je za akvarij od 1200L... nema problema što se tiče bio tereta...

Inače sve radim po Stendkeru, i hranim njohovom hranom itd..... Dok mnogi trube o silnim izmjenama vode stendker savjetuje jednom tjedno 10 % jer tako se čuvaju ribe od stresa itd.... Neko spominje notrate kao štetne...da u količinima iznad 100 po stendkeru, meni su redovno oko 40 i nema nikakvih problema....

U prilogu je letak od stendkera gdje se dosta toga može razjasnit,

pozz Bravo Bravo Bravo

http://diskuszucht-stendker.de....._novo_.pdf
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jes majku mu, po tim Stendekerovim principima, ispadne da je minimum 10 komada na samo 180 L, a kamoli na 350 Smile al sam se ja više vodio nekom vizuelnom logikom, al bitno da su one srećne i zadovoljne i onda nema problema Smile Smile Smile a usput smo dobili i super priručnik za Diskuse, koji će zatrebati i meni nekada kad krenem sa Diskaćima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Žarke
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2016
Poruke: 103
Lokacija: Mostar

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehe ma tako je, i ja sam bio prestravljen nekim postovima od prije po forumima...da ih ne smiješ pogledati preko oka gotovi odmah....

Švabe susuper, znaju oni šta pričaju i rade ja njima vjerujem.... znači 15 riba na 15 cm može ić u 300 L.....normalno uz dobru dobru biološku filtraciju koja je neophodna za bilo kakvu priču o diskusima...

Bravo Bravo Bravo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License