Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ribice i biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi treba mi pomoc. moze li mi neko iskreno reci koje biljke da kupim a da mi ksifoi ne rastrgaju? ovde u Kikindi kod mene u pet shopu se kao cude sto mi je ksifo vec pojeo par biljaka,bukvalno ih raskomadao, a ja mislim da su mi to namerno uvaljivali jer znaju da sam pocetnih u akvaristici. zelim ubiljen akvarijum ali mi se ne da....hvala unapred na odgovorima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u pitanju je biljka Egeria densa cisto da znate o cemu pricam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i Echinodorus rose...ta je jos uvek citava...a prvu su mi smlatili za dva dana...od dve biljke ostalo pola... Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bilo koje biljke koj nemaju tanke i nezne listove
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel hranis ti ribice? salim se, verujem svakako da imas slabo osvetljenje i bez podloge, nabavi anubias nane, malo su skuplje ali neces pogresiti, odgovoraju im svi uslovi ne sade se vec ih vezes na kamen ili panj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mark,dobro mi je osvetljenje i imam i podlogu....ksifo mi rasturi gornji deo biljke....a jedu brate kao svinje da imam u akvarijumu,veruj mi i to 7 vrsta hrane mixujem.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poslusacu za nane Wink hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Gotika na savetu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Valisnerija - laka za održavanje, povoljna cena(potraži malo po oglasima) i meni je ksifoi ne diraju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 1:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li neko valisneriju na prodaju? ja sam iz ki a ovde imaju razredjene primerke rainforesta i po duplo vecoj ceni prodaju....Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naruči od Rainforesta, nećeš se pokajati. Ako su već toliko proždrljivci, obrati pažnju na biljke za ciklide (imaš na njegovom sajtu posebno izdvojene). Tim biljkama sigurno ne mogu ništa. Srećno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazi. Hocu. Hvala na savetu i odgovoru Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License