Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hauba za dve neonke 80cm Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milan.B
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2015
Poruke: 36
Lokacija: Novi Sad ili Surduk

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trazim ovako nesto: Image

Ovo na slici je Atman DA-80 ali njega nema nigde jer uvoznik vise ne uvozi ali mozda neko ima da mu ne treba ili neku slicnu alternativu, ne mora uopste atman... Bitno je samo da je 80cm i da staju 2 neonke...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2016 10:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto ne budes malo kreativan i sam ne napravis nesto slicno? Ovo je bezobrazno skupo,toliko da vredja inteligenciju...a moze da se napravi za mnogo manje para. Sa druge strane,nisi naveo kakav akvarijum imas,kojih dimenzija,sta drzis ili planiras u njemu - jer,mozda ti ovo sto trazis i nije potrebno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan.B
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2015
Poruke: 36
Lokacija: Novi Sad ili Surduk

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 8:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja sam hteo celu haubu da napravim pa kad sam stavio na papir, bez 100 evra ne bih prosao (ukljucujuci i neonke) a s ovim cudom bi izaslo bar upola jeftinije...

Akvarijum je 80x40x40... Ne znam zasto je bitno sta drzim u njemu? Sve od navedenih pitanja mozes procitati u moje dve teme:

http://www.akvarijum.org/forum.....21803.html
http://www.akvarijum.org/forum.....22756.html

Za jednu neonku kosta oko 2500 din, ne znam koliko je za 2 neonke ali kako god okrenes ako uzmemo u obzir da je profi odradjeno, ima reflektore, grla, startere, prekidace, uticake, sve potrebno, tih 2500 din nije previse...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa vazno je sta drzis u njemu. Zbog samih cena neonki... ako ne drzis bilje( ili drzis neko ne zahtevno bilje ) - onda ustedis u startu na neonkama.

Posetis otpad ili buvljak....svasta ima, od prekidaca do reflektora... ja sam pre par godina nasao "haubu" koju sam sredio i koristio za svoj akvarijum..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiras T5 ili T8?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam imao u istom takvom akvarijumu 80x40x40 tri neonke od 60 cm duzine sve tri po 18w vise nego dovoljno svtla hauba od lominata napravljena sa dva kulera unutra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li slika te haube Gotika? i ako nije problem da se vidi kako su kuleri postavljeni. Smile hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 30, 2016 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kasno nemam vise tu haubu a ni slike ali kuleri su bili na zadnjoj strani haube jedan je ubacivao hladan vazduh a drugi izbacivao topao vazduh iz haube
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E jbg...probacu da nadjem. Hvala u svakom slucaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slucaj misteriozno nestale neonke LaBuxna Početak u akvaristici 20 Pet Sep 18, 2020 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License