Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa japankom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Macak7




Registrovan: 07 Jul 2016
Poruke: 1

PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2016 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre četiri dana japanka je počela čudno da se ponaša.Inače je od starta uvaljena kao kržljava,druge japanke su već porasle i debeljuškaste su,ali se ponašala normalno.Sada se vuče po dnu,čini mi se da se osušila,jako brzo udiše,kao da se guši i dezorijentisana je,izađe kad je vreme da se hrani,ali sa mukom uspe da uhvati mrvicu hrane.Odvojena je od ostalih,pošto su je gurale okolo sirotu.Pošto je bela,ne mogu da vidim da li ima bilo kakvih tačkica.Ostale ribice mi deluju zdravo.Hranim ih tubifiksom,sitnom i krupnom proteinskom i lisnatom hranom.Akvarijum je od sto litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 07, 2016 9:48 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License