Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Black Moly Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2015 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da znam da je zenka skotna? Naduo joj se stomak, samo sto ne eksplodira i stalno je na dnu i krije se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2015 10:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sre Jul 29, 2015 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da, i stomak joj je pobeleo odozdole.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno je, mada je najbolje mozda da je pogledas odozgo i ako je siroka u kukovima onda spremaj mrestilicu Smile bar iz mog nekog iskustva sa molikama... a obicno pred mrest se unervoze i plivaju uz staklo gore dole Smile srecno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Čet Jul 30, 2015 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Siroka je i odvojio sam je, ali jos nista Very Happy
A ona non stop pliva gore dole, luda je kao struja. Poz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MakiSU




Registrovan: 06 Avg 2015
Poruke: 2
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Avg 06, 2015 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jutros primetim da zenku juri muzjak po akvarijumu, a onda ugledam jednog malca ... Nisam ni znala da mi je zenka bila skotna, nije joj ni bio velik stomak ... Malac nije preziveo. Ko zna koliko ih je bilo :'(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MakiSU




Registrovan: 06 Avg 2015
Poruke: 2
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pet Avg 07, 2015 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pronasli smo 8 malisana koji su se uspesno skrivali Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dule011bgd
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Sep 2015
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Nov 16, 2015 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedno pitanje,
naime, danas kad sam dosao sa posla u filteru me je sacekalo 6 novih clanova akvarijuma, koje sam odmah stavio u mrestilicu, posle, jedno, pola sata "pecanja". Posto mi se cini da je jos jedna Molly-ka, spremna da se omresti, trenutno je ko tenk velika, da li da je stavljam u mrestilicu? Kada sam je stavio na par minuta odmah je krenula da juri bebce i jednog je skoro pojela. I kad se omreste, koliko uopste one treba da budu u mrestilici? Da li ostaju sa bebcima neko vreme ili odmah lete napolje?
Takodje, da li bebce hranim istom hranom ili one hoce nesto spec???


Ok nije bas jedno pitanje Smile



hvala i pozdrav,
Dule011BGD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 1:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi jedno pitanje. sta se desava sa black molly,nikako ne ostaju skotne...imam 5 zenki(4 black i 1 zutu) i 2 muzjaka(1 black i jedan limun lira)....aq imam vec par meseci i jos ni jedna moli nije skotna...Sad a njih najvise volim a nece da mi daju male...a ove ostale ludjakinje zivorotke kao da su fabrika pa na normu...Razz hvala na odg.
pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 8:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa treba malo vremena za molike. Nisu kao gupike. Zavisi odnvelicine ribe i uslova u kojim ih drzis. A i molike su izbirljivije kad je u pitanju partner. Nadji mužijaka sa velikim perajima pa će biti i akcije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaWolf
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2016
Poruke: 25
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 11:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crni muzjak je veliki i ima veliko siroko peraje...sto bi se reklo bas je rasan, a i taj limun lira isto ima lepa siroka peraja...crni je oko 5cm a limun oko 4cm...zenke su uglavnom malo manje od njih..oko 3-3,5-4 cm....a oba su vrlo aktivna....videcemo...sinoc se nesto desavalo pa valjda su se uparili...mozda im i vreme treba da je po njihovom. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jul 16, 2016 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako, da porastu jos malo pa ces videti Wink


Poslednji izmenio Bojan dana Sub Jul 16, 2016 7:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
daniela84




Registrovan: 29 Avg 2016
Poruke: 2
Lokacija: Titel

PorukaPoslao: Pon Avg 29, 2016 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko bi u akvarijumu trebalo da bude zenki i muzjaka molika, kako bi se ista desilo kod njih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Avg 30, 2016 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom ženke stignu već oprašene osim ako nisu baš male. 1 zdrav mužijak je sve što je dovoljno ženi može koliko hoćeš neće se buniti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License