Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mala mala tanganjika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2016 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da konacno i ja dozivim Tanganjiku iz prve ruke, pobrinuo se Nzivkovic (veliko hvala) i jedan mali akvarijum u kancelariji Very Happy
Jednostavna postavka, i mini kolonija multija... Posle pocetnog prilagodjavanja, uzivam u njihovom navlacenju oko skoljki i teritorije...

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2016 11:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Jul 13, 2016 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva ti je ovo tema, niti pravilno pišeš Tanganyika niti si dao dimenzije i opremu u akvarijumu, vrsta peska, koji kamen je u pitanju a o školjkama i da ne govorim Laughing Naravno da je ovo mala šala velikom prijatelju. Samo napred i što više uživaj u njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Jul 19, 2016 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Multiji su predivne male ribice, koje se najbolje snalaze kad su same. Tada im niko ne smeta, razmnožavaju se i prave lepe kolinije. Srecno s novim ribama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Jul 19, 2016 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo veoma lepo izgleda ramo napred a o zivkovicu sta reci ljudina tu je svima da nesebicno pomogne
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Jul 20, 2016 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uvek se razveselim kad vidim kako vire iz školjki. Super izgleda!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Jul 20, 2016 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
Ovo veoma lepo izgleda ramo napred a o zivkovicu sta reci ljudina tu je svima da nesebicno pomogne



Hvala Gotika o lepom mišljenju o meni iako se nismo upoznali lično.

Samo napred Anđelija, čekamo da vidimo malce u tome je najveća draž Tanganyike Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Jul 20, 2016 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino spakovano, svaka cast Smile
Zavidim ti na skoljkasima, steta sto meni nisu dostupni...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 20, 2016 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima! Ovo je stvarno jedna lepa mala kolonija, i bas uzivam u njima... Stoji mi na poslu, tako da ih imam na oku bas dugo tokom dana...

Zivkovicu, ako ne krene mrest u dogledno vreme, eto mene po balonce te tvoje afrodizijak vode iz kumodraza! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pored male Tanganjika kolonije, pre neki dan postavljen akvarijum sa predivnim parom kribova... Very Happy
Akvarijum Juwel Vio 40, super spakovani mali akvarijum... Jos uvek ima da se radi na postavci, ali ribe deluju zadovoljno Smile

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da covek ne poveruje da mali akvarijum sa ciklidima moze ovako lepo da se skocka,sve pohvale prelepo nema sta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auuuu ko ti je rekao da panj stavis u akvarijum Rolling Eyes
Izgleda dobro rukovanje cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo Afričko osveženje na forumu, lep par i jedva čekam da mladi Anđelija vidi kada mama izvede svoj podmladak u prvu šetnju.
Šta se dešava sa multijima, tu su skoro dva meseca, ima li peinove?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 09, 2016 9:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Hvala na komentarima, ja stvarno uzivam u ovim malim afrikancima! Pogotovo sto je ova postavkica nesto sto samo nadgledam, posto je puna odgovornost na 6-ogodisnjaku! Very Happy

Sto se tice multija, potencija Nzivkovicevih riba se nastavlja, tako da u dve skoljke imam male! Laughing
Posto i kribovi dolaze iz iste vode, ocekujem uskoro i ovde prinove...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2016 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum sa kribovima malo kuburi sa algama, ali osim toga situacija je odlicna... Jato malih vec uveliko samostalno pliva pored briznih roditelja Very Happy
Ne vide se na ovim slikama, ali htedoh da zabelezim promenu u postavci...
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mala suma... velika suma... djuka7810 Akvarijumi 9 Pet Dec 11, 2020 9:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 13000l Tanganjika - youtube Peku Razno 0 Sub Jan 19, 2019 5:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mala-veca POMOC Milos91 Razno 48 Uto Nov 27, 2018 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganjika identifikacija kaplarm Afrički ciklidi 6 Pon Apr 02, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License