Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potreban mi je savet ako neko zna nek pomaze :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mcdark
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2015
Poruke: 17
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2016 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam semke od biljke za akvarium preko alixpres Smile i sad semke stize a neznam kako da ih nasadim Smile ako ima neko iskustvo nek pomaze Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2016 12:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Jul 25, 2016 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nemam nikakvo iskustvo al prespostavljam da biljke treba gajiti prvo van akvarijuma dok se ne formiraju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Avg 08, 2016 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam sta si ti narucio, ali sta god da je nadam se da ce ti rasti submerzno, jer se mnogi zale koju su kupili preko ali-a da su dobili travu koja raste samo emerzno (nadam se da si procitao feedback-ove odakle si porucio)

Inace ako ces da sadis iz semena direktno u akvarijum radi 'suvi start', a ako ces preko saksija pa u akvarijum samo u dobro natopljenu zemlju pobacaj seme pa dodaj jos jedan sloj od 0.5-1 zemlje preko i ostavi da seme proklija, ko i svako drugo cvece nema tu neke nauke. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mcdark
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2015
Poruke: 17
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Sre Avg 10, 2016 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hfala na odgovoru probacu sutra nisam imao vremena do sad da nasadim samo interesuje me dali da napunim saksiju vode do kraj ili ne ipak je trava za akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima neko da poklanja Mahovinu, ... Ikebana Na poklon 0 Pon Jul 11, 2022 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li neko poklanja drvo za akvarijum? doca989 Na poklon 1 Ned Dec 26, 2021 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License