Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jezerce :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Uto Jul 26, 2016 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mark ::
@dozer jel bilo promena oko izgleda ili se od 2014. nije menjalo "jezero".
Ako imas vremena odlicno bi bilo da ubacis sliku trenutnog stanja, i nesto kazes o filtraciji i zameni vode.
Svaka cast na projekat!


Bilo je nekih promena.....sada je to ribnjak 45x25m....nema pregrada i ispostavlja se da je to za sada najbolje resenje....riba se sama mresti...biljke okolo ribnjaka ne kosim i pojedine upadaju u vodu sto saranu bas dobro dodje za mrest.....trenutno imam proslogodisnju mladj,koja vec dostize 1-1,5kg....imam i ovogodisnju koja je od 1.5cm do 5cm duzine....do kraja godine ce imati od 50 do 150-200gr....plutajuca koncentrat hrana je pojeftinila gotovo duplo(niko srecniji od mene)😂 nadam se da cu danas uspeti da slikam pa cu okaciti fotke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 26, 2016 3:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 4:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Ovako nesto mi treba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 6:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ja malo da ti pomognem. Kucaj u google - difuzori aeratori beograd - (imas u pp link ka firmi jer ovde je zabranjeno). Srecno i obraduj nas nekom slikom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image

A evo i jedno manje jato,ovogodisnje prinove😊 nadam se da se vidi ☺
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gangster ::
Evo ja malo da ti pomognem. Kucaj u google - difuzori aeratori beograd - (imas u pp link ka firmi jer ovde je zabranjeno). Srecno i obraduj nas nekom slikom Wink



Hvala mnogo,upravo ovo mi je trebalo ☺
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citao sam da si spominjao biljke kao filtraciju, palo mi sad na pamet da pogledas kod RF, jednog od sponzora, ima puno bilja koje mogu podneti zimu, a takodje za doba prolece leto jesen, odlicna ti je pistia, itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je za pohvalu, samo ja bi sebi koi sarane i neke velike lokvanje stavio ako je moguce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Čet Jul 28, 2016 7:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa stavi si aldyn-e ☺.....hvala za pohvale....doci se na red i lokvanji.....ne moze se stici ni da vremenom ali ni sa novcem,kosta ovo zadovoljstvo poprilicno tako da mora jedno po jedno....sada bi ribnjak trebao da gradi sam sebe ako sve bude uredu😉
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 08, 2016 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa, od 3. godine možeš da računaš da počneš da prodaješ.
Ovo izgleda sjajno i bez dečijih bolesti.
Čestitam!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shark
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 34
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Mar 30, 2023 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može li neka nova informacija oko ribnjaka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 9 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 10 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License