Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vodeni bambus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 7:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari moze li ovo u akvarijum tacnije da se pola biljke stavi u vodu a pola,stablo sa liscem van akvarijuma, koren da bude u vodi kao ''Pothos''..
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 7:15 am Snimi Poruku Nazad na vrh

vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 8:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može da se stavi, baš sam pre par dana video u akvarijum centru u njihovim akvarijumima bambus. Kada pusti koren, izvlači nitrate iz vode....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam držala bez problema, može baš lep aranžman da se napravi bez opasnosti po ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pedjaSM
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2015
Poruke: 38
Lokacija: Sramska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pre jedno 20 dana ubacio takav bambus, kojem je stabljika pocela da se susi. Posle 7 dana poceo je da pusta korenje i da mu ekspresno rastu listovi, a lepo i izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo Messenger
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne uklanja nitrate tako efikasno, ali je dobar za ukras.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kale
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2016
Poruke: 63
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sub Jul 30, 2016 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretpostavljam da AQ mora biti bez Haubice , da nebih smetalo gore listovima ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jul 31, 2016 8:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze da se stavi lepo izgleda kad pusti korencice, naravno da mora da se ostavi prostor za stabljiku da bi mogla nesmetano da raste da "nebiH" smetalo listovima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka vodeni hrast Dare021 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Okt 10, 2015 4:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nas mali vodeni svet - 45l Milan013 Akvarijumi 18 Sre Sep 03, 2014 2:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nas mali vodeni svet Milan013 Početak u akvaristici 112 Pet Jul 18, 2014 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vodeni hrast i H. leucocephala - poklon Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 26, 2014 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka vodeni hrast ZoranC Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 08, 2014 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License