Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Led reflektor problem Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aleksandar922
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jun 2015
Poruke: 8
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2016 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, imam 2x led reflektora 10w 600lm i imam sledeci problem,
kada povezem jedan reflektor na 220v radi odlicno, kad povezem drugi onda pocinju da trepere jako brzo, pokusavao sam i paralelno da ih povezem i nisam uspeo, da li neko mozda ima resenje za ovaj problem?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2016 11:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2016 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako si ih to povezivao , ako nisi paralelno?
Radi li drugi kad je sam na 220v?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
aleksandar922
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jun 2015
Poruke: 8
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2016 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Radi druze, zasebno kad ukljucim jedan on radi savrseno kao i ovaj drugi, ali kad ih spojim onda trepere, e sada, sta mi se danas desilo, kako mi stoji akvarijum imam sipku onu sa koje visi reflektor, hauba itd... Ta sipka je metalna, i za nju pricvrstio reflektore, povezao oba i ukljucio.. Isto pocnu da trepere, sasvim slucajno uhvatim tu sipku kad oni radi normalno, pustim je ono treperi, iskreno laik sam po pitanju struje ali sam skapirao da sam ja provodnik Confused e sad je pitanje sta je tu problem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aleksandar922
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jun 2015
Poruke: 8
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2016 9:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Resio sam problem. Upravo je bio u toj sipci, kad sam izolirao sipku sve je okej Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2016 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aleksandar922 ::
Isto pocnu da trepere, sasvim slucajno uhvatim tu sipku kad oni radi normalno, pustim je ono treperi, iskreno laik sam po pitanju struje ali sam skapirao da sam ja provodnik Confused e sad je pitanje sta je tu problem...


Dobro si ti živu glavu izvukao, sledeći put takve stvari ne prepustaj laicima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License