Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Plocasto kamenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Ned Avg 21, 2016 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi,

imate li ideju gde moze da se nabavi ovakvo tanko plocasto kamenje kao na snimku? Hvala...

https://www.youtube.com/watch?v=vGMFMnO676k
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 21, 2016 7:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Avg 22, 2016 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U kamenorezačkoj rednji Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aleksava




Registrovan: 25 Avg 2016
Poruke: 1

PorukaPoslao: Čet Avg 25, 2016 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam takav slican kamen
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Čet Avg 25, 2016 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fasadni kamen, proguglaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 26, 2016 7:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ga ja nabavio sam iz Makedonije. Pa ako ti treba mogu ti nabaviti sledeci put kad odem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kamenje za akvarijum - DA ili NE ? uki01 Podloga 7 Uto Feb 04, 2020 11:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skejpersko kamenje HORUS Akvarijumi 1 Ned Nov 03, 2019 10:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamenje u morskoj Peku Morska Akvaristika 3 Sub Jun 22, 2019 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem kamenje Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 5 Sub Jan 19, 2019 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamenje za akvarijume HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 09, 2018 4:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License