Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pobledeo silikon na starom akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Turtle
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2016
Poruke: 17
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 30, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala!
I reci mi jos nesto... Da li valja da se odmah pri izradi akvarijuma, sa unutrasnje strane izlepi silikon kao sto ste me savetovali da uradim i sa ovim starim akvarijumom.
Nisam siguran da sam nekad video tako odradjen nov akvarijum pa me interesuje zbog cega se ne radi tako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 30, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Avg 30, 2016 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uvek ima malo silikona sa unutrašnje strane. Evo kako se ponovo silikonira stari akvarijum.


Link


Mislim da je sramota da ti neko naplati za silikon za tu dimenziju. Ja sam sa jednom tubom zalepio 35x35x35 akvarijum, 100x40x40 sa gornijim i donjim ojačanjima, 40x20x40 trokomorni filter i ostalo mi je još malo silikona. Nije bio skupi nemački cena mu je bila oko 450din. Mana mu je bila jedino što se ekstremno brzo sušio za 10tak min je već imao koru za 15 je postajala poprilično čvrsta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Turtle
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2016
Poruke: 17
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 31, 2016 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da sam na vreme video ovaj klip, ne bih imao nikakvih pitanja sto se tice stanja silikona Very Happy
Hvala na odgovorima, sad cu se snaci sam pa kacim slike akvarijuma kad bude sve odradjeno kako treba Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Avg 31, 2016 6:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

100*40*40 potrosim jednu do jednu i po tubu sa gornji i donjim ojacanjem + fugna.
Naravno, moze i za menje od 600 din da se nadje tj kupi akvarijum. A i na poklon. Postoji i takva opcija Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisu svi 300ml
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se moze ciklira ubrzati sa star... EmEmily Početak u akvaristici 3 Čet Jul 13, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License