Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zapoceo pravljenje - saveti dobrodosli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je..bas mi je interesantna ova tema, samo napred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 1:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni ovo vrh izgleda, upravo zbog toga što je postignut prirodan izgled, ne izgleda toliko veštački, super odrađeno, sad samo da nigde ne pušta i milina Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovde je manje opasno i da Pusta..ode bar u zemlju i ne plavi Gajbu:)
Svaka Cast,pratim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi, ne pusta nigde za sad - evo treci dan voda opala za neki cm(2-3).
Posto je bilo toplo i uglavnom suncano ovih dana racunam da je toliko isparavanje podnosljivo.
Tesko da cu stici dalje da nesto radim ove godine zbog finansija i zbog vremena, al sledece u planu je da sprovedem struju, a dok to smisljam trazim i odgovarajuce biljke za unutra i za pored.
Predlozite neke koje mogu da prezime napolju i na prolece opet izrastu, kao recimo bambus...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pored bambusa,mozda razmotris i Pampas Travu,kad se jednom primi,ostaje tu zauvek u smislu da sam izbija na prolece i svake godini pravi sve veci zbun...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Ned Sep 04, 2016 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E takve biljke me zanimaju.Imam vec nesto slicno ovome samo sto nema ove cube gore.Ali ima pored Timoka nesto kao ovo sto si postavio i razmisljam se da zasadim pored, vidim da raste pored kanala uglavnom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pravljenje rasvete od Led cipova 3w Ikebana Oprema u morskoj akvaristici 26 Sub Avg 13, 2022 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolega umro, spasavam akvarijum, potr... Ivyca Početak u akvaristici 5 Ned Jan 31, 2021 2:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi veci akvrijum - saveti za skoro ... dimacar Početak u akvaristici 8 Sub Maj 09, 2020 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SUMP filter dimenzije saveti doctor Filteri i pumpe 9 Pon Apr 20, 2020 4:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License