Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Google maps, naleteo na proizvodnju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iako nisam u morskoj vodi još uvek, naravno interesujem se o njoj, pa volim da vidim svašta nešto lepo i novo i tako ja inače tražio akvarističke radnje u Bangkoku, treba da idem tamo u neko dogledno vreme, pa me zanimaju kakvi su sa cenama za neku opremu i tako ja tražeći naletim na ovo, jeste da sam naleteo u S Americi, al dobro Very Happy nešto veoma interesantno, na google maps možete peške da idete kroz proizvodnju, labaratoriju, kako god bih to nazvao, pa verujem da će mnogima biti interesantno da pogledaju šta ima Smile

Evo i link, nadam se da će te moći da ga otvorite
https://www.google.com/maps/@41.0981411,-81.6396735,3a,75y,313.01h,75.73t/data=!3m7!1e1!3m5!1ssrR-F3LwzScAAAQZLC8O9Q!2e0!3e2!7i13312!8i6656

Ako ne bude funkcionisalo kucajte Tidal Gardens Inc i onda naravno čikicom na kućicu i tu ste Smile

Pa onda uživajte, nadam se da sam nekome malo ulepšao dan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 3:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 01, 2016 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

KOliko je blokova potrosio mogao je kucu da sagradi Smile
Lepo mesto. Dosta detalja se vidi .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Google gadosti nikouro Razno 32 Čet Feb 12, 2015 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Google Ocean Street View :) goranp Morska Akvaristika 4 Uto Jun 17, 2014 5:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uredjaj za proizvodnju co2 sunce Ostala oprema 3 Ned Maj 12, 2013 1:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kako ubaciti sliku iz Google Sketchup-a LAKI7 Razno 10 Sre Avg 10, 2011 5:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License