Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prodavnica opreme za akvaristiku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Turtle
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2016
Poruke: 17
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 05, 2016 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je ovo pitanje adekvatno za ovu kategoriju, da ne bi ispalo kao reklamiranje.
Nikako ne mogu da nadjem neku prodavnicu koja je dobro opremljena sto se tice naseg hobija (uglavnom imaju samo hranu, vestacku travu i mozda grejac Confused ), pa bih zamolio nekoga ko zna da mi u pp napise gde se tacno nalaze dobre radnje u okolini ulice Vojvode Stepe, ako ih uopste ima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 05, 2016 10:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2016 6:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze mozda bas nema u toj okolini ali imas na vrhu stranice foruma banere od akvaristickih radnji koje su odlicno opremljene.Nemoj bas ocekivati da izadjes iz kuce i pravo u radnju Smile Mi koji smo van BG moramo da narucujemo postom pa nam nije tesko
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Turtle
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2016
Poruke: 17
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2016 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim banere, naravno. Laughing
Nista nisam nasao na netu da je u mojoj okolini, a nemoguce je da nema bas nijedne.
Nadacu se jos par dana da ce neko da se javi, pa cu da odustanem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2016 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas jos 2-3 vece prodavnice u blizini samo pogledaj na netu. Nije bas isplativ hobi tako da neces naci puno specializovanih radnji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Deki Kumodraz
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2016
Poruke: 18
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2016 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema ni jedna...ja sam iz vojvode stepe...sve dobre radnje su ili NBGD ili munze!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh vi Beogradjani ste malo lenji, sve imate samo treba da prosetate malo, znam da imate obaveze, ali zamisli kako je nama(van Beograda pa jos dalje), gde se radnjama cak i ne isplati da nabave nesto sto ce retko ko kupiti. Naravno ne mislim nista lose. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aha,samo u Bg ima obaveza..Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gilepr
Akvarista



Registrovan: 05 Sep 2012
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 8:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jel ti daleko Ustanicka? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Turtle
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2016
Poruke: 17
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 9:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam ti ja veze sa Beogradjanima, nego je to stvar velikog izbora Very Happy
Video sam na netu za neke radnje u Ustanickoj Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakav bre izbor... Smile
Srbija i veliki izbor akvarističke opreme u istoj rečenici je smejurija.
Ako se zadovoljavaš izborom koji čine tandrkave pumpe od 500 kinti koje troše struju kao grejalica, kineski raspršivači ili preskupe krš lampe, onda ti je svaka prodavnica ok, ali ako tražiš nešto malo kvalitetnije po razumnoj ceni, onda je baš mršavo, teška borba.

Još nešto, u BG je stvarno najbolji izbor, šta da kaže onda neko ko treba da potegne 50+ km da bi kupio vazdušnu pumpu...


Poslednji izmenio Blue dana Sre Sep 07, 2016 9:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro,moze sad sve i da se narucuje,ali da smo tanki,posebno kada su Ribe u pitanju(bar neki moj Ukus)jesmo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jes' vala i ribe, prošle godine nisam mogao obične ramireze nigde da nađem, bile bre liste čekanja, k'o da sam kuk operisao. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Turtle
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2016
Poruke: 17
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 07, 2016 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista, odo ja u Nemacku Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 8:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa u Beogradu najjace radnje su na Novom Beogradu i u Zemunu, ima jedna nova sad u Ustaničkoj, al je nisam još posetio i nameravam uskoro, da vidim kakva je, al je tek novootvorena, a sve ostalo ja mislim da su mršave... E sad pitanje je dal tebe mrzi da ideš dalje od Vojvode Stepe ili šta je u pitanju? Druže ja u januaru idem u Bangkok, ja već sad istražujem gde su tamo akvarističke radnje, ima neka ogromna pijaca samo za akvaristiku, ludilo, al je fino izdvojeno van grada, u svakom slučaju, kad nešto voliš i želiš distanca ne bi trebalo da ti predstavlja problem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 8:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gledao sam neke snimke na YT sa radnjama u Vijetnamu,Tajlandu,uglavnom Aziske zemlje...vise su snimali izbor riba za prodaju,manje opremu(koje takodje ima u izobilju)al kakav izbor riba,da odes u Q...nema sta nema....
planiram u nekom doglednom periodu da idem sa par ortaka u Ljubljanu u 'FishBox'...pa ako bude neko mesto na putu kroz BG,javljam....a koga zanima evo jedan spisak,sa cenama iz Jula 2016...
https://cl.ly/392r3c3t3G0x
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav svim zaljubljenicima u Akvari... dragan 77 Upoznavanje 0 Čet Jun 04, 2020 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvaristiku sa Aliexpress-a Alexa777 Razno 17 Sre Okt 17, 2018 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rasprodaja opreme Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Maj 02, 2018 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problemi u nabavci opreme za morski a... Djofa Morska Akvaristika 5 Ned Mar 11, 2018 1:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene opreme Blue Razno 3 Čet Jan 04, 2018 10:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License