Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prodavnica opreme za akvaristiku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u Dimitrija Tucovica otvaraju radnju ovi iz Siljakovca,mozda je vec i otvorena. Mislim da ce tu biti pristojne cene opreme i izrade aq.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 11:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imamo par uvoznika odredjenih marki sa odredjenim artiklima koji svoju robu distribuiraju u svim radnjama. NIko nista posebno nema pa tako dolazimo do cinjenice da gde god sta kupovao kupices ono sto je vec negde predodredjeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad smo već oko šopingovanja i radnji, meni je plan u Bangkoku da uzmem delove opreme za CO2, naravno bez boce, nekog sam razmišljanja da je tamo jeftinija i naravno kvalitetnija oprema, e sad videćemo, a dotle moram da istržim šta mi sve treba, al to otom potom, otvoriću temu o tome kad dođe vreme za to Smile

A mislim da je Nikouro upravu, evo npr u Sloveniji, Dennerle je veoma zastupljen, bilo sijalice, bilo biljke i ostala oprema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 08, 2016 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Radi prodavnica u Dimitrija Tucovica vec duzi vremenzki period... no nikouro je potpuno pogodio srz, ponuda vise manje kod svih ista i oskudna
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav svim zaljubljenicima u Akvari... dragan 77 Upoznavanje 0 Čet Jun 04, 2020 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvaristiku sa Aliexpress-a Alexa777 Razno 17 Sre Okt 17, 2018 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rasprodaja opreme Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Maj 02, 2018 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problemi u nabavci opreme za morski a... Djofa Morska Akvaristika 5 Ned Mar 11, 2018 1:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene opreme Blue Razno 3 Čet Jan 04, 2018 10:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License