Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Floran zemlja za podlogu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dule205
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2012
Poruke: 14
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao svima!
Nov sam u svemu ovome i malo sam istrazivao sajt jer zelim ovih dana da formiram akvarijum. Zanima me da li mogu da iskoristim zemlju za cvece FLORAN za podlogu???
Akvarijum je oko 20l i planiram da cuvan borca i gupike, od biljaka najverovatnije samo limun.
Hvala unapred! Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 5:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta ce ti zemlja za cvece ako ces da cuvas limun
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dule205
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2012
Poruke: 14
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To nije bilo moje pitanje ali nema veze Very Happy
Mozda se kasnije predomislim pa posadim jos nesto,a i preko te zemlje ide sljunak i nekako mi se vise svidja da imam bar i zemlju ispod Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koje biljke hoces da stavis kasnije ? Kakav akvarijum planiras ? Postoji dosta bilja koje moze bez hranlive podloge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako na pakovanju piše da je hemijski tretirana protiv parazita onda je možda bolje ne koristiti je.

Moj ti je savet da staviš zemlju tek kad odlučiš da dodaš još biljaka. Zemlju staviš u neku plasičnu posud, prekriješ teskom zatim posadiš biljke koje si nabavio i onda tu posudu uguraš umesto peska što imaš u akvarijumu.

Zemlja nije loša. U sistemu sa biljkama može biti jako korisna jer u sebi ima korisne bakterije. Bez biljki nemoj je stavljati jer će ti akvarijum brzo pozeleneti.

Limun je dosta velika biljka nije baš za mali akvarijum osim ako nećeš da raste iz vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dule205
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2012
Poruke: 14
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okej ljudi hvala na savetima. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mineralizovana zemlja Peku Podloga 6 Sre Sep 04, 2019 3:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja za cveće Peku Razno 6 Sub Sep 08, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja ispod pijeska pljevljak Početak u akvaristici 12 Čet Jul 12, 2018 7:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakvu podlogu koristiti nebojsar Početak u akvaristici 16 Čet Apr 26, 2018 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License