Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cvetanje Sagittaria subulata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo,da podelim još jedno cvetanje,kojim me je,ovaj put, počastila Sagittaria subulata.Slike ću postaviti redom,to jest po etapama cvetanja.Nadam se da će Vam se svideti.

Image


Image


Image


Image

Pozdrav


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 4:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo odmah i nastavka:

Image


Image


Image


Image


Image


Image

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2016 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitam cestitka

Ja sam je bacao, delio svake druge nedelje, nisam znao šta ću sa njom koliko je divljala al nikada mi nije provetala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Sep 26, 2016 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast. Ocigledno su idealni uslovi kada je procvetala. Inace. lep cvet Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2016 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod tebe sve cveta, imam utisak da stavis i u casu da bi procvetalo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2016 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super su i fotke i cvet. koje svetlo koristis? na dve slike se vidi neki zuti odsjaj Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Uto Sep 27, 2016 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam! Ne cveta ona po nasim akvarijumima bas cesto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 28, 2016 8:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Serene Sky
Hvala na čestitanju.Ja sam moju čekao jako dugo da procveta,od momenta kad sam ih nabavio,valjda.Desilo se kad više i nisam razmišljao o tome.Šta ćeš,to je akvaristika;neće kad ti hoćeš...
@Nikouro
Pa nešto joj je sigurno prijalo,kad je rešila da procveta.Samo,ja ne znam tačno šta.Ipak mislim da je bitno da poraste dovoljno.Konkretno ova moja je dugačka blizu 30 cm.Da stvar bude luđa,nju je pleko premeštao po svojoj volji gotovo svakodnevno,a ja je vraćao na mesto koje sam joj odredio,isto svakodnevno Very Happy .Dakle,ako hoćete da vam cveta sagitaria,nabavite pleka Wink
@Bojan
Taman sam pomislio da sam se rešio akvarističkog ega,a ti tako smeh Kad si već pomenuo čašicu i cvetanje,mogao bi da naiđeš nekad,a usput pokupi i Dareta,za koga sam očekivao da pomene "zaslužnog baštovana" Laughing
@Io
Za rasvetu koristim filipsovu neonsku cev od 15w,6500 K,kao i običnu sijalicu,trenutno od 75 w,takođe filipsovu.Ima tog nekog žutog odsjaja,ali ne toliko kao na fotkama.To je uglavnom razlog zašto nemam kvalitetnu fotografiju celog akvarijuma..Jednostavno ispadne žućkasto,a da to zapravo nije..
@Tiger barb
Hvala.Zaista,gledajući naše forume,nisam nailazio baš puno na slike cvetanja sagitarie.Međutim,to sam pripisao tome da ljudi i nisu zainteresovani da to ovekoveče i postave na forume..Sa druge strane,ja bih pukao od muke da nisam postavio ove slike Mr. Green
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pit
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 9
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 29, 2016 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast majstore. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 29, 2016 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Pero,znači mi tvoja pohvala..
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 08, 2019 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle puno godina,opet..


Image


Image


Image


Image

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 08, 2019 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo mu dodje kao jesenja cvetnica ako pratimo datum kad se desava cvetanje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 08, 2019 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam sumnjao da ćeš primetiti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sagittaria subulata za kozice Turtle Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Sep 21, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sagittaria i malo Bacope - Beograd Turtle Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Sep 18, 2018 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sagittaria Subulata Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jun 27, 2018 8:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cvetanje anubije dejan83 Biljke 0 Pon Jan 23, 2017 6:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sagitaria subulata vacko000 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Nov 22, 2016 11:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License