Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana mladih corydoras-a Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_00_b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Okt 2016
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pitanje,sad sam se registrova i nemam pojma da li uopste neko i posecuje ovo redovno i da li je okej sto otvaram novu temu....ali eto. Very Happy
Pre par dana mi je corydoras polozio jaja i izlegli su se preko 60 mladih,ali sad ih je ostalo oko 20ak,ja ne znam sa cime da ih hranim,ni kako mi je proslogodisnja tura prezivela,a bili su u kotilici i imao sam 10ak prezivelih,a ovi plivaju po akvarijumu i opet uginu,ne znam kako da ih sacuvam. Imam onu artemiju-mix ali ne znam kako se sa njom radi,pise da treba da se celokupna smesa rastopi u 500ml vode i da stoji 24h na sobnoj temperaturi ali je pozeljno izmedju 26-28°C ,ali sta posle sa tim i da li sa tim treba da se hrane,posto je sad opet pocela da polaze jaja,pa bar ovaj drugi izrod da sacuvam delimicno Sad Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 1:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 7:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretpostavljam da misliš na Serinu artemiju, neće se ništa izleći ako ne staviš raspršivač i to na dno. Najbolje da vidiš na YouTubu kako se pravi. Možeš da ih hraniš sa žumancetom, ali u jako malim količinama jer dosta prlja vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 9:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš i da fino samelješ spirulinu i da im to daš.Ona,kad se navlaži,lako padne na dno i oni je tamo pojedu..
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam mesao spirulinu, lisnatu i tetra diskus pa u onaj mlin elektricni za mlevenje kafe. I uspevalo je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_00_b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Okt 2016
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Vam svima,ali mislim da je gotovo,ostali su samo jos dva,a danas dok sam bio u skoli ona nova jaja su nestala,tako da mi je ova tura propala,cekacu sledecu godinu,i prosle godne mi se krajem septembra izmrestila zenka,bolje tako prirodno nego da im simuliram uslove i da ih teram na to. Ne zuri mi se,u aprilu kad uzmem veci akvarijum od 120l posle ce mi ova tri manja biti slobodna pa cu moci da ih izdvajam. Inace imam 90 gupika i to sve iz svog uzgoja. Volim to da radim,pa se trudim. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_00_b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Okt 2016
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok nisam zaboravio bar da pitam,pogledao sam ovo na YTu kako se uzgaja. E sad,da li ona zivi kad se pusti u akvarijum dugo ili ima odredjeno koliko dana zivi. Da znam da li da kupujem manje kesice ili onu standardnu za 500ml vode i onda lepo kad imam mlade ribice,cim se artemija izlezi,precedim je iz vode i pustim u akvarijum. A ribe ce valjda jesti koliko im je potrebno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras pygmaeus Veverac Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Apr 30, 2020 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras i Barbus tetrazona dragang Ribe 17 Sub Apr 18, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License