Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Još jedan početnik Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alex02




Registrovan: 01 Okt 2016
Poruke: 1
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 01, 2016 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me koliko bi me para izašao jedan akvarijum od 36 l (40mm×30mm×30mm),u sobu ne može nešto veće Sad . Od životinja bih držao neke corydorase,borca ,puževe i kozice. Možda i neka jatna ribica (neon tetra ?),mada čisto sumnjam pošto je mala litraža .Od biljaka Anubias barteri var nana i još nešto čemu je dovoljna štedna sijalica. Voleo bih kada bi mogli da mi navedete sve što mi je potrebno i koliko košta Very Happy .
Unapred hvala Smile .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 01, 2016 8:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Акваријум са преградним филтером око 2000дин, 800
дин грејач, потапајућа пумпа ~600, 500дин ваздушна пумпа, око 5кг кварцног песка ~400 дин, штедна сијалица 20w, oko 400дин, сијалично грло, кабал, виљушка, 200...
Можеш увек наћи и нешто од половне опреме од колега са форума у делу "Понуда"...
Цене су уопштене, да би имао оријентир неки...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...заборавио сам и филтер материјал да напишем! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnik u akvaristici Aleksandar193 Početak u akvaristici 22 Ned Apr 30, 2023 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mornar početnik, Voždovac G.Blagojevic Upoznavanje 0 Uto Mar 15, 2022 1:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 125 litara - početnik mekses Početak u akvaristici 5 Sub Feb 05, 2022 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License