Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poruka koja vas je dobro nasmejala.... :-) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 7:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stevlada ::
hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u akvarijum.


Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 7:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene je ova poruka oduševila o genijalnosti, nije me nasmejala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nasudks
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 20
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ideja je tu. Koliko je pouzdano, pitanje je. Eto čovek odradio poso. A na jutubetu ima dosta dokonih koje ne mrzi da prave svašta.
https://www.youtube.com/watch?v=CgfZN8JOuxo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="sumi"]stevlada ::
hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u akvarijum.
sta je tu smesno JA MOJE HRANIM PREKO VIBERA STAVIM TABLET PORED AKVARIJUMA I POSALJEM IM SLIKU KAKO SIPAM HRANU U AKVARIJUM
haha haha haha haha haha haha haha haha pobednik pobednik pobednik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="gotika"]
sumi ::
stevlada ::
hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u akvarijum.
sta je tu smesno JA MOJE HRANIM PREKO VIBERA STAVIM TABLET PORED AKVARIJUMA I POSALJEM IM SLIKU KAKO SIPAM HRANU U AKVARIJUM
haha haha haha haha haha haha haha haha pobednik pobednik pobednik




hahahhahahahhahhahahhahaha dobra fora ahhahaaha ko u ratu ahhahahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
quote="sumi"]stevlada ::
hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u .
sta je tu smesno JA MOJE HRANIM PREKO VIBERA STAVIM TABLET PORED AKVARIJUMA I POSALJEM IM SLIKU KAKO SIPAM HRANU U
haha haha haha haha haha haha haha haha pobednik pobednik pobednik

koliko faune imas u ovom predstavljenom akvarijumu i mogao bi komotno tako da hranis haha haha haha haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ti to meni pa dodji da izbrojis male platike maleziske puzeve kozice ali pazi ako se zabrojis komso plcas pivo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2016 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

komso nemoj da se jedis Smile meni je ta poruka bila smesna jer sam video ovu sliku ... a za ostalu faunu svaka cast Bravo
Image
http://www.akvarijum.org/forum/uteha-t23940.html


Poslednji izmenio Igor1980 dana Uto Okt 11, 2016 11:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2016 2:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oglas na kp, izvinjavam se ako sam nekog uvredio ali me je nesmajao pomenuti oglas za prodaju. Svaka cast!!

"ALTUM RIO ATABAPO WILD. Ribe su srarosti 1 godinu i 4 meseci. Velicina Altuma je 35 cm pa navise. Od hrane im dajem belui crvenu larvu komaraca i artemiju. Voda u kojoj zive je cesmovaca, ph 7 kh 6 mikrosimensi 250. temperatura 29 sepena. Sto se tice kvaliteta altuma u Srbiji ovaj kvalitet dosada nije bio u ponudi. Radi se o izuzetno kvalitetnim ribama sto su potvrdili i veliki odgaivaci poput Atile i Olivera Knotta. .. Sve cestitke za kvalitet mojih Altuma su upucivali ljudi sirom evrope/Veliki odgaivaci/. Sta vise reci pogledajte slike one govore vise od reci."
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 27, 2016 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj i sliku Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos 1 oglas istog clana na sajtu:

"Nana je velicine 1m duzina 55 cm visina i 45 cm sirina. Ono sto je znimljivo nalazi se u jednom komadu. Garantujem da u evropi nepostoji veci primerak sitnolisnate nane u jednom komadu. Izrasla je na panju i prodaje se zajedno s njim."

https://www.kupujemprodajem.com/Sitnolisnata-Nana-39402279-oglas.htm?filter_id=91605647
https://www.kupujemprodajem.com/Altum-Rio-Atabapo-Wild-38877955-oglas.htm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Text je malo onako urnebesan Smile ali Altumi su dobri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledajte koliko mu je samo feedback pozitivan.
Svi ga hvale da je izuzetno korektan i tacan-ispostovao ih i vise no sto su ocekivali.
Covek ceni svoju robu,i ocigledno to sto radi radi sa uzivanjem.
I, kao sto neko nekad rece:"Postuj sebe da bi te drugi cenili.".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se, ali izbegavam da kupujem od osoba koje lako preteruju. A ribice su stvarno lepe, jedino mi je cudno kako 1 akvarijum izgleda dobro a drugi zapusten(previse algi kod nana)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.kupujemprodajem.com.....oglasi.htm
ovaj je los ludji predstavlja se kao odgaivac sve bi vam pomogao a smejacete se odem kod njega bacim pogled muzjak i zenka ancija u golom akvarijumu bez ijedne trave i kucica. pitam jesu za prodaju kaze stavio ih na mrest pre neki dan pa ne bi da ih dira . klasican preprodavac posaljem poruku jel su bacili ikru kaze nesto nece ako hoces da kupis nije problem hahahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License