Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kompletan Mrest Ancitrusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 2:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad sam došao sa posla, direktno, imam centralno pa računam da nije ispod 23-24 stepena.
Samo opušteno, žilavi su to malci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 2:24 am Snimi Poruku Nazad na vrh

axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 12, 2015 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel im dovoljan taj akvarijum od 20l za njih 15-ak da tu odrastu?
Posto imam samo taj i onaj gde su im roditelji i gupike,taj ima 80l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jan 12, 2015 1:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uvek je bolje da ima više vode. Mislim da do nekih 3 ili 4 cm neće ništa da im fali u njemu.
Samo ti njima stavi neku granu i panj da imaju gde da se zavlače i kače, dobro hrani i održavaj dno čistim i ne brini se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 25, 2015 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vecera. Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
n.ekv
Akvarista



Registrovan: 16 Mar 2009
Poruke: 24
Lokacija: Veliki Borak/Barajevo/Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma direktno, to je nekih par litara, koliko ode dok usisam dno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih mrestio anccitruse ali ovi tvoji su nekako 3-4 puta veci od mojih tako da nista jos uvek preduzimam,da li oni toliko rastu???ili si ti kupio neku drugu vrstu ribice??'
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Ned Maj 03, 2015 4:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li ikra uspjeti bez muzjaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vladansindjic




Registrovan: 24 Maj 2015
Poruke: 1
Lokacija: UZICE

PorukaPoslao: Ned Maj 24, 2015 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj muzijak ancistrusa je u akvarijumu sa ciklidima potkopao jedan veci kamen i u zadnje vreme nije izlazio ispod njega. Prekjuce sam prilikom nekakvog premestanja kamenja po kavarijumu podigao i taj kamen i ispod njega nasao sumu malih ancistrusa. Posto sam na raspolaganju imao jedino akvarijum sa malcima ciklida koji su se izlegli u poslednjih mesec dana prebacio sam i njih tamo. Prilikom prebacivanja mi se cinilo da ih ima dosta vise, sad ih uspevam videti svega 7-8 komada. Sta li se moglo desiti s njima? Da li se toliko dobro kriju? Mogu li im nauditi ciklidi koji su najveci na 7-8mm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladica Arsic
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2013
Poruke: 97
Lokacija: Leskovac,Hisar

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam aq od 40l, pa ako moze neko da mi kaze da li bi ancistrusima smetalo jako strujanje vode, stavio sam filter atman at-102.
To je inace poseban akvarijum za njih, sa jednim muzjakom i dve zenke.
Unutra je jedan panj, kokosov orah, i podloga od 1mm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pon Avg 17, 2015 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji li neki okidač za mrest ancistrusa, pošto imam ženku i mužjaka matične, albino su. Uz njih imam barbuse, i dosta drveta i kamena u akvarijumu gde mogu da polože ikru, ali ništa od toga, a već 2-3 meseca su zajedno u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 07, 2016 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mešanče obične ančike i tate šlajrka!
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
hotmint
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Okt 2016
Poruke: 7

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2016 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam polno zreo par ancitrusa koji su u zajednickom akvarijumu od 150l.Ubacen im je cup.Vec nekoliko dana muzjak je non stop u njemu.Danas sam primetio da je bila i zenka i da su se nesto komatali po cupu.Gledao sam koliko mogu da vidim u cupu nema ikre jedino ako je negde u gornjem delu pa nemogu da vidim jer je cup nagnut ka dole.Muzjak i dalje ne izlazi gotovo uopste iz njega ali zenka i dalje ima veliki stomak.Cini mi se da nije polozila ikru.Uslovi u akvarijumu su idealni za mrest.Zasto muzjak ne izlazi iz cupa i juri sve ribice koje pokusavaju da udju u njega ako nema ikre ili bar je ja ne vidim a i zenka je i dalje debela?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2016 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Videces vec i sam posle 4-5 dana! Razz
Naterace je vec on da ulegne u ljubavno gnezdo, polako. Mozda je vec i polozila jaja, nemoj da cackas nista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
hotmint
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Okt 2016
Poruke: 7

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2016 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo pre je opet bila neko vreme unutra sa njim ista prica komatanje po cupu ali je izasla i dalje debela.On je sve vreme unutra i mase perajima non stop.Ne vidim ikru.Da li je ovo neka predigra ili je ona vec polozila jaja?Malo me buni sto se vraca i sto je jos uvek debela?Mozda ce preko noci da se mresti videcu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kompletan akvarijum sa opremom i živi... Jorimir Na poklon 4 Sre Sep 02, 2020 9:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License