Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hang-on filter-0400 ili 0600 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2016 10:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum mi je dimenzije d68 s25 v30. sta mi predlazete koj da uzmem koj filter o400 ili 600?. od riba bi voleo da cuvam ramireze 4 kom nannacara anomala jedan par, 2 acija , 4 pande koju kraljevsku neounku i neku zebricu. bilje nana , valisnerija i neka kripta. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2016 10:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2016 10:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Voja85 ::
akvarijum mi je dimenzije d68 s25 v30. sta mi predlazete koj da uzmem koj filter 400 ili 600?. od riba bi voleo da cuvam ramireze 4 kom nannacara anomala jedan par, 2 acija , 4 pande koju kraljevsku neounku i neku zebricu. bilje nana , valisnerija i neka kripta. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Okt 03, 2016 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto veci to bolji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos necije misejene.?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 9:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što je filter veći,to može da bude bolje napunjen filter masom i da vrši bolju filtraciju.Dakle ono što ti je Nikolac rekao,to ti je.To je svima nama.S tim da ja uvek dajem prednost količini i kvalitetu filter mase u odnosu na protok.
Na tebi je da odabereš koji ćeš filter da kupiš..
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bice plate ovih dana, odlucio sam za hang-on 600. Bio sam da pogledm cene tog filtera 1600 i malo filret mase da mu dodam,grejac 3000 din sto mi je prihvatljivo. Hvala na savetu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imas mesta za spoljni trokomorni stakleni prelivni filter?
Pa lepo nakrcas dosta filter mase, stavis grejac u filter, filtracija mnogo bolja i mnogo lakse za odrzavanje. Zet ima 0100, pa se muci sa njim. Malo je to mase. Kod tebe je to vece ,ali po meni i dalje malo. Tj ,sto vise filter mase, to bolje. Secam se kad sam prvi put pravio spoljni trokomorni, pa pitam kolegu Nikouro kolika srednja komora da bude. Reko ne treba veca od 10x10. Kaze sto veca to bolja. Min 15x10. I ja ga poslusam. Imao pravo covek. I veca da je bila, ne bi smetalo. Sopas kilo keramike, bio bal po dnu, bio sundjer, vata, sundjer i properes prvi sloj sundjera na 10ak dana. Komotno moze da prodje i po mesec dana bez zamene dela vode uz optimum broja riba (ako bas mora-ne preporucujem).
Na tebi je odluka... Wink
Pozdrav! Bravo


Poslednji izmenio jovica dana Pon Okt 17, 2016 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 28, 2016 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupljen hang-on 0600.sutra se pusta u rad. Znam da je bolji stakleni imam ga u drugom akvarijumu. Nisam imo mesta za drugi stakleni filter pa sam uzeo 0600.iznenadio sam se koliko ima mesta u njemu za dodatnin filter materijal. Za razliku od 0400 koj takodje imam na jednom ak od 40l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License