Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Guppy Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stankic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Okt 2016
Poruke: 8
Lokacija: Zvornik, Republika Srpska

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav !
Hteo bih da vas pitam da li je moja zenka(Guppy) trudna ako joj je velika crna mrlja kod analnog otvora, a nema nesto pun stomaka ???

Treba mi pomoc hitno ! Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 3:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postavi sliku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t1299.html

Novi kolega je cini mi se mlada generacija, brz i nestrpljiv... Mr. Green
Polako, iscitaj lepljive teme, samo polako.... Zurba je najveci neprijatelj akvarista. O dosta stvari je detaljno pisano pa da se ne ponavljamo.
Napisi u profilu odakle si.
Pozdrav! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stankic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Okt 2016
Poruke: 8
Lokacija: Zvornik, Republika Srpska

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oh, naravno novi se vodim i veoma nestrpljiv. Pre neki dan mi je crkla zenka Black Molly pa sam sada izvadio zenku Guppy ocekujuci mlade ali vec 24h cekam i nema nista.
Da li je to znak da se nece ni kotiti ili ??

I naravno pozdrav svima....

Idem da pisem odakle sam smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 8:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vece je pitanje sto ti je uginula Black Molly ako nisi opisao negde svoj akvarijum otvori novu temu i opisi i okaci slike akvarijuma da prvo vidimo kakavi su uslovi,a ovde postavi sliku guppyke da vidimo u kakvom je stanju dal ce se kotiti ili ne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 8:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice ribe ki sase, samo strpljenja... Razz Kote se one poprilicno.
Gledaj ti da imas dobru fltraciju, da je ubiljen ak da male ne pojede mama. I bice riba. A koji je znak, to mi ne znamo. Laughing
Najbolje je ne dirati ribu, da je ne premestas tamo-vamo, da od stresa ne ugine. Vremenom ces nauciti da tacno prepoznas kad ce okot. I onda mozes da je izdvajas pred sam okot u kotilicu ako to zelis. Ovako samo rizikujes da je stresiras bez potrebe, udled stresa moze doci do pada imuniteta i da se razboli i ugine i posle nista nisi uradio.


Poslednji izmenio jovica dana Uto Okt 18, 2016 8:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stankic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Okt 2016
Poruke: 8
Lokacija: Zvornik, Republika Srpska

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stankic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Okt 2016
Poruke: 8
Lokacija: Zvornik, Republika Srpska

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A slika ide veceras ! Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License