Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juzno-Americki biotop Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma meni nije toliki problem gov*o,nego da se ne zagadi voda od tolike prljavstine,jer imam 2 ancija,sta ce biti kad kupim jos riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 9:24 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rainmaker ::
Problem je sto ja imam neki usisivac koji kada usisavas izvlaci puno vode i nemoze da se kontrolise,tako da ne bih da skoro svaki dan menjam vodu da ne poremetim nesto.


Regulacija protoka vode - turi prst na izlaznu stranu i eto ti regulacije protoka vode Very Happy

Kao sto vidim na slici imas mangrov panj u akvarijumu i imaces dosta "problema" sa ancistrusima i njihovim fekalijama, bolje ubaci red moor ili bilo koje nase domace npr zovu, vrbu, cak i sa loze manje skidaju dok glodju i ujedno manje prljaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2016 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da moje Pirane ne kake..Smile...nidje ..ovna..Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,danas sam bio u starom dekinom vinogradu,koji nije obradjivan skoro 25 godina(nije prskan),i nasao par lepih grana vinove loze.Ocistio sam koru i kuvao ih pola sata.Da li mogu da ih ubacim u akvarijum odmah?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes bez problema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imaš svetao pesak sitne granulacije onda se vidi i najmanja trunčica prljavštine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2016 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako nekako Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 8:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Horus,da bas takav imam.
Nikolac,veruj meni je pun akvarijum bio tolikog s*anja. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel moze neko da mi kaze koju mahovinu mogu za juzno-americki biotop?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vesicularia dubyana 'Christmas' bi trebalo da je iz Brazila.
Negde sam pročitao da je i Leptodictyum riparium nađen u Južnoj Americi...
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rainmaker ::
Horus,da bas takav imam.
Nikolac,veruj meni je pun akvarijum bio tolikog s*anja. Wink

E ovo nisu ovna, ovo sam nesto premestao po akvarijumu pa se rastresla zemlja, al samo da ilustruje koliko je sve vidljivo na svetlijem sitnom pesku i da mora da se usisava redovno. Savrseno cistu podlogu ne mozes nikako imati ali to i nije biotop. Ako bas hoces biotop onda ti ovako kao na slici savrseno odgovara. Recimo zemljom za cvece mozes lepo da zaprljas podlogu da izgleda bas prirodno, ali onda ti treba ili dobra biljna masa ili dobre promene vode da bi odrzao kvalitet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da ne moze da bude kristalno cisto,nego zbog zdravlja riba,bilo je previse necistoce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2016 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac,koliko cesto bih morao da menjam vodu ako bih uradio to sa zemljom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ubijanje dosade - Biotop Aquarium sim... Peku Razno 0 Sub Jul 27, 2019 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Baiyun Shan - azijski biotop - priprema Lenji Lisac Akvarijumi 5 Uto Sep 26, 2017 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribice i biljke, za ancistruse i osta... Mark Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Nov 14, 2016 12:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetak-biotop Pepi Početak u akvaristici 18 Čet Nov 10, 2016 6:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juzno americki Patuljasti ciklidi Shuki_79 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 25, 2016 11:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License