Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Led Sijalice Iskustva? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Čet Okt 20, 2016 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima iskustva sa Led Sijalicama naime ja sam naleteo na neke 1300Lm 6500K. Cim sam je stavio primetio sam da jedna takva sijalica sija dosta jace od stedljive. Sad da li je i bolja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 20, 2016 9:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 5:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za koje namene hoćeš da je koristiš? Za kućnu rasvetu su ekstra al ih ima raznih. Ja sam kupio neke poljske i nisu ni za k treba im 2-3 min da pocnu da sijaju.

Za akvarijum ih ne bi koristio jer su led cipovi daleko praktičniji.
Stedljive izlaze iz mode i biće ih sve teže naći povotovu 6500k
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo sam je prvenstveno zbog kucnih potreba ali kad sam video koju kolicinu svetlosti baca odmah sam je nabudzio u akvarijum. Deluje malo cudno ali cini mi se da ta Led sijalica od 15w sija mnogo jace nego stedljiva od 40tak w.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vulex ::
Uzeo sam je prvenstveno zbog kucnih potreba ali kad sam video koju kolicinu svetlosti baca odmah sam je nabudzio u akvarijum. Deluje malo cudno ali cini mi se da ta Led sijalica od 15w sija mnogo jace nego stedljiva od 40tak w.



Hmmmmm bilo je puno tema o led rasveti a bas o led sijalicama ...... nego nisam poznavalac bas puno rasvete ja jos koristim neonsku rasvetu, ali koliko sam uspeo da pročitam nebitno je koliko w daje silaica nego koliko je lumena i koje boje baca u zavisnosti sta ti treba.Tako da to ta daje 5w a sija 40w ili obrnuto ništa puno ne govori Smile Mislim koliko se sećam woodo je imao nekoliko teba o led rasveti pa malo pročešljaj forum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 21, 2016 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čini ti se je pravi izraz. Ona blješti, kako se to kaže i zato imaš utisak da više svetli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gyre pumpe Iskustva Laki Oprema u morskoj akvaristici 17 Čet Jan 10, 2019 11:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clear water filter masa - iskustva? Zivadin Filteri i pumpe 19 Sre Dec 26, 2018 10:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic iskustva.... igorce Rasveta 4 Ned Jun 17, 2018 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon T5 i T8 sijalice nebojsar Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Maj 30, 2018 4:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Klasicne LED Sijalice E27 za domacins... Zivadin Rasveta 17 Sub Mar 31, 2018 1:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License