Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dinitrirana smola Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 2:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna denitrirana smola, da li mi neko moze dati neki kontakt gde mogu nabaviti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 2:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.tehnosam.rs/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

salju postom, pozoves u kontakt i dogovoris se sve za minut .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala @Io .
Dobio sam link i ranije ali nisam naso na sajt smolu, ali pozvaacu ih u tom slucaju sutra.

Da li ce smola skupiti sve da ne ostane nista biljkama, trebalo bi da imam nane, pa zbog toga Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda je nisu naveli kao posebnu komponentu, ali pre 2 godine su meni poslali bez problema , i brzo je stiglo . tad je moglo i na pola litra da se uzme cini mi se, sad je mozda ceo litar doza za slanje. taj covek sto mi se javio me je pitao samo za adresu i koliko treba i bukvalno je za dan il dva stiglo Smile biljkama nece nista biti, i ja imam nezahtevne kriptu i nanu i kriptu usterijanu i lepo rastu sve , ne smeta im smola uopste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, Znam da se na 3 meseca vadi itd. ali me interesuje kako ide zamena vode kad koristis smolu? Da li si koristio neke testere? Neki je veoma hvale itd...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Nov 16, 2016 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne vadi se na 3 meseca, nego bi trebalo da se regenerise na 6 meseci, tako sto u neku posudu s vodom, recimo teglu onu vecu od 2 l sipas 4 velike kasike kuhinjske soli i ostavis 24 h. tad smola ispusti sve sto je pokupila i voda bude braon ali providno kao caj, i onda dobro isperes smolu od soli (ili ostavis u cistoj vodi jedno 2-3 sata bar) i vratis u filter. sto se menjanja vode tice, menjam jednom nedeljno uvek, nekad mozda i 8-mi ili 9-ti dan kako kad. nikakve bolesti nemam u akvu pa mogu reci ga je stvarno dobra u tom smislu, za moje potrebe je ok, a za testere ne znam. mozda je neko merio, ja nisam, jer drzim nezahtevne biljke, (kripta, kr.usterijanai nana) a ribe ne razmnozavam pa da mi je bitno koliko cega ima u vodi ili neki parametri, jer redovno menjam (sa cesmovacom). mada su mi se ove neke ribe namnozile ko da je dzabe, ali ni malima ni odraslima ocigledno smola ne smeta i parametri odgovaraju cim se mnoze ko gupike, ne znaju za sezonu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Denitratna smola-uticaj na biljke? dux1976 Hemija 0 Pet Nov 17, 2017 11:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Denitratna smola Sone_bg Filteri i pumpe 9 Sre Nov 02, 2016 5:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nitratna smola Filip:) Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Sep 01, 2014 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rasveta za aq i smola - ponuda Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Sep 09, 2013 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jako kisela i slabo kisela smola pakonja Hemija 9 Uto Jul 23, 2013 11:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License