Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AKvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 11:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da ako nisi zastitio ploču farbom, folijom ili bilo čim što sprečava vodu da prodre u ploč jeste da isprazniš sve i staviš nešto izmeđju ploče i stiropora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 11:24 am Snimi Poruku Nazad na vrh

branko.kotor
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog cega? Mislis da ce vremenom dok se bude radioo oko njega, kap po kap vode dovesti do toga da ce se daska natocit vode i istrulit?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko.kotor
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neke prepravke?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Nov 16, 2016 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li se to meni cini ili ti je svaki put kad okacis sliku voda sve mutnija? Da li si ciklirao akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
branko.kotor
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Nov 16, 2016 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu da primjetim da je putnija, ali nije iskljuceno. Voda se ciklira 24 sata, a prije ubacanja ribica se ciklirala cetri dana.
Jedino da promjenim trecinu vode, pa da slikam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko.kotor
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Ned Nov 20, 2016 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pojeo mi skalar 4 santa filomene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License