Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ramirez ženka, Zebrasta Nerita, Amano kozica, Similis Cory Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 29, 2016 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko neko želi nešto iz navedenog naslova (svi su po jedan primerak), može i u kompletu, a i ne mora, al eto neka bude da je minimum dvoje, čisto da meni bude lakše, da se ne cimam na četiri strane Very Happy u razmenu bih hteo Microsorum, bilo windelow ili običan, on mi je trenutno jedini koji mi preostaje da sklopim sebi neku priču, tako da mi neke druge biljke ne trebaju, ni što se tiče opreme i hrane Smile samo Beograd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 29, 2016 11:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može i neka nana ili cryptocoryne parva Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2016 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malih izmena, Zebrasta Nerita i Similis su otišli, al ću da dodam par drugih ribica u razmenu, dobio ih kao poklon za rodjendan, kada ti kupuje neko ko se ne razume u akvaristiku, ti mu kažeš kupi jednu, nikako više, a prodavac ih nagovori da one moraju da budu u jatu i da mora najmanje 4 da ih bude i kupi četiri komada Very Happy

Tako da su trenutno aktuelni u razmeni:
- Ramirez ženka
- Amano kozica x2
- Rasbora x2
- Leatecara Dorsigera x2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 21, 2016 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

može ključ
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Trichogaster - agresivna ženka SavaNS Ribe 0 Uto Dec 06, 2022 5:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neolaprologus similis gotika Tražnja 5 Pet Okt 30, 2020 8:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čudna nerita Uros Kg Ostali Stanovnici 2 Čet Sep 24, 2020 9:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nerita puž amsterdamxxx Ostali Stanovnici 2 Ned Avg 02, 2020 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puz,kozica Vojche Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Feb 06, 2020 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License