Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Čir na ancistrusu? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najpre slika losijeg kvaliteta ali se vidi o cemu se radi.
Image
Akvarijum 98l od stanovnika imam 3 Diskusa, Bikolora, 5 pande, 4 mala ancija i ovaj jedan veci i 7 razbori. Filter spoljasni trokomorni sa biosundjerom keramikom i sintetickom vatom protoka 500l/h. Redovna zamena vode na 4-5 dana 30-40%.
Najpre sam taj cir primetio na razbori koja je odmah izbacena iz akvarijuma. Onda sam menjao podlogu i treset u akvarijumu i a ujedno zamenio dva veca ancija i sve korije sa pandama i sa 4 mala ancija i posle par dana primetio cir na anciju. Pokusao sam da lecim sa easy life multicura ali bezuspesno.

Jel ima neko resenje ili je najbolje da postupim sa njim kao sto sam i sa razborom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 5:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko nesto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakvu hranu pripremati Ancistrusu edmond.vujic Ribe 8 Ned Okt 23, 2011 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License