Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poruka koja vas je dobro nasmejala.... :-) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Mark,
možda i ne preteruje, nije baš naivno ni jeftino sa tom ribom.
Ima taj oglas ciljnu grupu kojoj je namenjen, oni valjda znaju sa obzirom na cenu šta kupuju.
Sve je moguće... i to što tvrdi:

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 28, 2016 11:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 2:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oglas na KP

Kamen za akvarijum
U dobrom stanju, koriscen je

Kamen za akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 3:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanje kao novo 10 od 10 Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Serene Sky ::
Oglas na KP

Kamen za akvarijum
U dobrom stanju, koriscen je

Kamen za akvarijum


Citao sam. Jel moguce ovako nesto Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 10, 2017 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tekst jednog oglasa Very Happy

Clea helena, Helena puž ili još poznat i kao puž ubica je miroljubiva vrsta poreklom iz Indonezije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Jan 11, 2017 9:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

WoodyAllen ::
Tekst jednog oglasa Very Happy

Clea helena, Helena puž ili još poznat i kao puž ubica je miroljubiva vrsta poreklom iz Indonezije



hahahahha ubica pa još miroljubiv to mi dođe ko ubica mekog srca hahahahahhaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oglas na KP

Puzevi
100 din
Malaysian trumpet snails 10 kom 100 din.
Ramshorn snails 10 kom 100 din


Da sam znao da se 1 ramshorn prodaje za 10din mogao sam postati milioner. Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Mar 05, 2017 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uf hvala ti ja jos mogu da postanem !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Mar 21, 2017 2:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa KP Oglas za prodaju kamena

velicina je kao pesnica moze i veci po zelji kupca dogovor
kamen je supljikav najvise se koristi za akvarijum-izgradnju fontane -etno predmet-kao i ukras u kuci
Akvarijumski kamen veoma cudan i interesantan kao i sami sto mozete videti na slici ulepsava vas akvarijum, a najvise ga obozavaju ciklidi koji vole da se zavlace pod kamenjem i u supljinama Kamen je iz jedinog srpskog predstavnika za `7 svetskih cuda prirode gde su i Amerikanci zacudjeni ovakom Srpskom lepotom DJavolje varosi ispod planine Radan. I interesantnim stenama kamena


Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Jul 18, 2017 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vredi svoju težinu u zlatu

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Jan 16, 2018 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lenji Lisac ::
Listice retko koja betta jede.


Ko nije drzao borca u nekoj teglici kantici kuglici do 10tak litara i hranio ga rinfuzom kao klinac neka digne ruku i kaze Jaaaaa!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milan.B ::
Pozdrav,

Posto vidim da je tema od skoro, mislim da je ovde pravo mesto da pitam gde ste nabavili axolotle? Javite mi se na PM ako neko ima na prodaju ili zeli da podeli informaciju od koga je kupio, jer koliko znam, nije legalno prodavati ih pa u tom slucaju pisite na PM Very Happy

I ja sam ih pre vidjao na KP ali sad nema sanse da ih nadjem... Takodje sam vidjao i na njuskalo.hr i na pik.ba ali nigde ih nema vise...

@imperator40, da li i dalje imas u ponudi?


Pa dobro bre rođače, kome ti to "da ti se javimo na PM"????? haha haha haha haha haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Feb 06, 2019 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prede kao mačka!


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Maj 03, 2019 2:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Poslednji izmenio Doksas dana Pet Maj 03, 2019 2:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Maj 03, 2019 8:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tek sad primecujem ovu temu, ima jedan lik na KP koji me odusevljava svojim opisom oglasa, kad procitas prosto ne znas sta covek prodaje. Jedan od oglasa:

"5, Bleck Moly. 7, Ksifo zute, jednan je zuto crni muzjak veci. ove 6 su mlade imaju 4 nedelje ali su dovoljno velike da ne mogu druge ribice da ih pojedu. Jedna zenka gupi koja se koti na 30 dana
jedna zuta zenka gupi jos 7 mladjih gupija imam i 4 moskve gupi one su bas sitne 2 nedelje zivota.1 Muzjak guppy neon plavi odrasla ribica.
26 raznih ribica za 900 dinara uz to ide i jedna biljka. koja se brzo siri po akvarijumu kao trava" Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License