Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ih da sam samo u ovome potrčao bilo bi dobro Smile kao dete po sistemu sad ili nikada crći ili pući Smile
Gotovo od sve ove pisanije ovde,moj mozak je skapirao da ću se ja kao početni bolje snaći sa matičnim ribama.
Za održavanje sam od starta znao šta me čeka + ona priča oko bebca,ako neuspem negine mi ikebana style Very Happy
Ali sam baš fasciniran ovim ribama što ih duže promatram...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 3:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je to meni jasno i ne osudjujem te jer i ja kad nesto resim to mora odmah jer kasnije je kasno. Jedino sto u te neke stvari ulazim studioznije.
Ja mislim da jedan akvarijum ne moze da steti svojom vlagom na ukucane. Druga je prica da sad imas 1000+ litara pa su naravno i veca isparenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2016 5:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::

@Gangster
Posto si sad radio malo vecu premetacinu. Sta si nasao ispod bilja?


Paaaa svasta... prljavstine da te bog sacuva, ali i gomilu Clea helena i kozica Smile Bio sam siguran da su botia i diskusi to odavno potamanili. Posla ima mnogo oko odrzavanja, ali ko voli i hoce onda problem nije! Ja iskreno nikada ne bih odustao od baste zbog posla oko odrzavanja vec da ribama pruzim sto bolji i prirodniji ambijent. Beba i odrzavanje ovakvog akvarijuma ne idu zajedno... jedino ako si se dobro ozenio...sto se u mom slucaju ne da reci Smile hahahaaaa Majka bolje prosao, njemu zena tolerise celu sobu sa akvarijumima Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2016 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako druze moj. Gradilo se to 22 godine braka. Smile
Prve bracne muke i odmah kukas. Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2016 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako bi moj drugar rekao ,,Vlado nije problem dete već žena,nebih da te plašim ali videćeš,više brine gde sam i šta radim ja nego dete,, Very Happy Very Happy

Njegoš je rekao:,,ženska ćud je smješna rabota,stotinu će vjera promeniti da ispuni što je srcu drago,, Very Happy

Drugari sada malo da se uozbiljim pa da vas pitam,ove moje odrasle diskove,koliko puta hraniti dnevno?
Tetre sam do sada hranio dva puta,ujutru lisnata,uveče zbog riba dna spirulina.Da li ovu hranu i dalje mogu kombinovati sa hranom za diskove(uzeo smrznuto goveđe srce i artemiju +tetra discus),šta bi mi još predložili od hrane na njihovom meniju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2016 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obozavaju oni i smrznute larve komaraca i smrznuti ciklops Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2016 11:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ciklops je veoma sitan za odrasle Diskuse. On je dobar za malce.
Dovoljno je ovo sto ste do sad pomenuli i nemoj vise od 3-4 puta dnevno da ih hranis ali ne mnogo. To ces provaliti koliko je dovoljno kad vidis za koliko pojedu to sto si ima ubacio. Nemoj da dozvolis da se hrana gomila po dnu i da stoji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2016 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam drugari
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2016 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada ih naviknes na meso onda tesko hoce nesto od suve Wink evo meni tetra diskus samo geophagusi jedu. Diskusi slabo. Navikli se na govedji mix Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2016 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ovo sam primetio za ovo kratko vreme,nisu zainteresovani za tetra diskus,ali baš njupaju smrznutu artemiju i goveđe srce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2016 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nemam tih problema moram da priznam. Moji cepaju i mix i suvu hranu. Kada ogladne jesce one sve rece jednom meni Vuk i bi u pravu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2016 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au druze ala ti ne gubis vreme Very Happy sad mi je jos teze da se suzdrzim 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Dec 07, 2016 1:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opustio se ja,opustile se i ribe pa smo počeli i da se mazimo Very Happy
Uglačao stakla da se cakle,kako bi lepota mogla da im dođe do punog sjaja Smile
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 07, 2016 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi je prelep Smile verujem da je uživanje gledati ih Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledanje jeste uživanje, da li će održavanje akvarijuma u vremenu koje predstoji biti uživanje, vreme će pokazati Smile
Vidim da kolega koji je u sličnoj životnoj situaciji, u delu foruma oglasi, prodaje dva akvarijuma,a ja opsednut velikim okruglim ribama riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License