Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 T5 neonske sijalice i stakleni drop checker Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Srky Boy
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 155
Lokacija: Velika Greda (Vršac)

PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2016 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prodaju (visak mi je) korisceni stakleni drop checker, kupljen kod sponzora sajta. Unutar kapljice drop checkera se vidi malo kamenca, koji je ostao iznutra posle isparavanja tecnosti, moze se delimicno ukloniti potapanjem u sircetnu kiselinu, naravno ne 100% jer tako je sa staklenim drop checkerima.
Cena 450 din.

Image

Image

Image

Image

Na prodaju i akvarijumske T5 sijalice i to:
Arcadia Plant pro 55 cm, 24W, starosti 12 meseci, cena 1250 dinara, cena nove je 2050 din.
Arcadia original tropical pro 55 cm, 24W, starosti 12 meseci cena 750 din. cena nove je 1480 din.
Juwel High lite Nature 59 cm, 28 W starosti 16 meseci, cena je 650 din. cena nove je 1480 din.
Saljem postexpresom, dobro upakovane u kartonskoj kutiji. Sve tri su radile na odvojenim prigusnicama od 24 W, i juwel koja je deklarisana kao 28W. Rasformirao sam jedan akvarijum pa su mi visak. prednost ce imati onaj ko hoce sve tri, i cena za sve tri je 2400 din. ali se prodaju i odvojeno.

Image

Image

Image

Dogovor na PP.


Poslednji put izmenio Srky Boy dana Sub Dec 10, 2016 3:57 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2016 3:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Stakleni Drop Checker vlada_va Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 20, 2019 11:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stakleni brojač mehurova CO2 i magnet... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Jan 30, 2019 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drop checkeri, difuzori, atomizer, i ... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 12, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon T5 i T8 sijalice nebojsar Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Maj 30, 2018 4:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Stakleni brojač mehurova Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Apr 12, 2018 1:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License