Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgajanje ribica u velikim kanisterima i kacama za vodu! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2016 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako ide ,ljudi nista od slika ..ovo ispada najgora godina..ja svoje nissam uneo nego sam napravio bazen od 1000l otporan na sve uslove;)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2016 8:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Čet Mar 09, 2017 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekamo maj ?
Neke pripreme?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Mar 31, 2017 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam nabavio kacu od 500l, i planiram uzgajanje gupika. Da li sa njima da stavim jos neke vrste zivorotki, ili da gajim iskljucivo zasebno? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 8:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupi sam razdelio, mozda u nekom akvarijmu zaostao neki malac.Prosto toliko se preko leta nakote da ih na jesen nemam gde a i sta da radim sa hiljadu gupija?

Ove sezone planiram platike, ksifo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 8:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da li mogu drzati dve vrste ribica zajedno? Ili bolje da ih gajim zasebno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes, ali recimo ako ubacis veliku zenku ksifo - ona ce da pojede sve ostale malce, mada u 500l imju gde da begaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Djokicu. Koje mi ribice preporucujes? Da li da ubacim maticne ili mladj?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svejedno, malci mnogo brze porastu i imaju lepse boje napolju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvini sto smaram. Koliko ribica da ubacim u 500l, i koliko muzjaka, a koliko zenki?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretprosle godine sam ubacio valjda desetak gupija i za par meseci izvadio bar 200-300.uglavnom sam ih razdelio, ostavio sebi neke probrane(ima par strana unazad).Tad sam malo kasnije zapoceo sa time ali prva mladj je imala dovoljno vremena da poraste i da se i sama izmresti.

Tako da dvadesetak zenki bice sasvim dovoljno, imaces u septembru cetvorocifren broj.Samo razmisljaj gde ces tolku ribu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ubacujem neko povrsinsko bilje ili mahovinu, ili samo "golu" kacu da ostavim? Valja nemam vise pitanja, mada seticu se jos. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam tu ostavljao panjeve da se natapaju, moze povrsinsko bilje a moze i nesto da zasadis u saksiju, moze i samo riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 01, 2017 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno! Jos jednom, izvini sto smaram. Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ilija6201
Akvarista



Registrovan: 13 Feb 2017
Poruke: 18
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Apr 07, 2017 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da je ova tema pomalo zamrla... Ako nista drugo verovatno cu ja da napravim jos 5 stranica svojim pitanjima. Very Happy Pored kace od 500l imam i staru tucanu kadu, koja sigurno ima nekih 300l. Da li da u kadu ubacim jednu vrstu ribica, a u kacu drugu; Ili npr. da u kadi gajim gupike i platike, a u kaci molly i ksifoe? Sta mislite?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License