Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribe su prelepe, a i odrzavanje nece biti problem.. i ja sam uzeo akvarijum cca 150l. dok je zena bila trudna i nemam problema sa odrzavanjem, odrzavas ga nocu na vrhovima prstiju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 5:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da bi tek tad naj... kad bih nesto ceprkao dok ukucani spavaju. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Ja mislim da bi tek tad naj... kad bih nesto ceprkao dok ukucani spavaju. Smile


Potvrdjujem, nazalost hahahahaaaa i to sam probao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xaxaxa Very Happy ja samo tad mogu, jer ako probam sad dok je cerkica budna, prosla bi kroz crevo do akvarijuma da nahrani i pomazi ribice Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2016 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ko bi rekao Smile teško mi je pojmiti...

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja polako usao u ove vode sa ovim mesancima vec nekih 6 meseci. Jos uvek se ucim i dalje sam duduk ali redovnim odrzavanjem i menjanjem vode se moze sve. Imao sam muka pre mesec dana ali polako se sve sredjuje i vraca u normalu. Smile

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je skockano.
Ja bih menjao tog Bikolora za jos nekog Diskusa, nikako mi se ne uklapa sa njima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cuvem ga jos kad je bio velik ko ono zadnje crveno peraje Very Happy Emotivno vezan za njega xD Mislis da bi smeo jos kojeg diskusa u ovih cirka 100l? Ne bih da pretrpavam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, nisam znao litrazu, deluje mi vece. Ako si vezan za njega, onda ne diraj nista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad mi jasno otkud Milosketu oni dobri primerci...Tamis i Amazon barem po boji isti Smile Majka stapove u ruke i pravac PA!

@potpis88 Lepo slozeno...mnogo brisanog prostora da Diskusi, ka i ti, mogu da uzivaju Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2016 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno su ti lepi diskusi Bravo
,,ajkula,, je riba koja ima čudnu ćud,ja ga imam oko dve godine,malo je agresivniji na hrani,ali u principu je ok.
Mislim da će teško izaći na kraj sa ove moje dve beštije koje u akvarijumu deluju kao velike krstareće rakete Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Caniggia
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2017
Poruke: 20
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2017 2:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I reših da počnem sa diskusima. Tom izazovu nisam mogao da odolim. I tako usvojim dva na 6-7cm, međutim jako slabo jedu, pre bih rekao da izbegavaju hranu (tetradiskus granule i artemija). Koliki je period njihovog prilagođavanja na novu sredinu? Znam da ima 101 faktor koji mogu uticati na to, ali nedelju dana da li je dug period, ili nešto treba da menjam?
P.S. Temperatura je 28-29, imaju lepu boju , malo su plašljiviji ali se rekao bih, normalno ponašaju.
Unapred hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 16, 2017 10:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobrodosao u klub. Smile
Kao sto i sam kazes, moze da bude 101 tj. 1001 razlog.
Daj nam malo detalja i neku fotku akvarijuma. Inace, Diskus je jatna riba, voli kad je u vecem drustvu i tako se opustenije oseca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Caniggia
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2017
Poruke: 20
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uskoro će bitii formiran veći aq samo za diskuse, pa ću se njime predstaviti. Trenutna situacija u akvarijumu je takva, da ispada da su ta 2 diskusa višak..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Caniggia
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2017
Poruke: 20
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 10, 2017 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu nigde da nađem podatak, koliko je potrebno da UV lampa radi u toku jednog dana (24h)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License