Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Treset za cveće Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sanjdjordj
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2010
Poruke: 26

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam danas treset za cveće koji ima ph vrednost 5,5-6,5, imam kvarcni kamen granulacije oko 5 mm. Mislio sam da stavim prvo treset jedno 5 mm pa onda kvarcni kamen. Da li je to ispravno, a ako nije molim za savet. Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 8:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok je to. Stavi prvo zemlju da prekrije dno lepo, ne mora debeo sloj da bude. Preko nje stavi mrezicu za komarce. Onda kvarcni pesak, za koji licno mislim da je krupan al ajde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sanjdjordj
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2010
Poruke: 26

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetu, trebaće mi toga još mnogo jer sam apsolutni početnik.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi bilo lose kada bi se koristila pretraga ili procitali neki zanimljivi nazivi tema :

Treset za cvece
Carobna zemlja
Zemlja za cvece - pitanje

i t d .....

Pa ako ti jos nesto nebude bilo jasno ...pitaj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zemlja za cveće Peku Razno 6 Sub Sep 08, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemlja za cveće Moly Podloga 16 Ned Dec 13, 2015 5:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Treset i prihrana Elud Podloga 0 Pon Feb 02, 2015 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Treset? Coa' Podloga 0 Čet Apr 17, 2014 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koji treset za smanjenje PH vrijednos... x-man Hemija 2 Sub Mar 15, 2014 1:24 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License