Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nov akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
duduk stevan
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2015
Poruke: 65
Lokacija: dec

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drugari,brat je odlucio da se kao i dosta nas bavi ovim lepim hobijem,pa eto resih da mu pomognem u pocetku,nabavili smo staklo debljine 10 mm i pre par veceri smo izlepili ovajakvarijumcic.Akvarijum je nekih 240 l,za sada smo stavili vulkanske stene,kao podlogu smo koristili neke crne granulice,mislim da je na kesi pisalo nesto SOIL,a ispod nje se nalazi isto neka SOIL duplo hranjiva podloga,ubacena su 3 panja,od opreme imamo kanister filter,vazdusna pumpa sa jednim izlazom,grejac 300w,co2,koji cemo montirati malo kasnije kada stignu biljke,e sada ja u svom ak. Koristim neonke a brat je kupio neku orginalnu armaturu,navodno bas za biljne akvarijume,30 w nekog cudnog led osvetljenja.Evo i par slicica kako to za sada izgleda znaci napunjen je vodom i pustene pumpe.Svaki savet je dobro dosao
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 10:55 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino izgleda Wink
Ja bih sve panjeve pogurao malo nazad pa onda probao kako izgleda, no, sve je stvar ukusa Wink

Sta je od biljaka u planu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije trebalo da sipaš vodu dok ne budeš zadovoljan hardom, a mislim da to može bolje. Ovako deluje dosta konfuzno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
duduk stevan
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2015
Poruke: 65
Lokacija: dec

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo sada smo zasadili par biljaka,naravno to je tek pocetak,stvarno neznam kako se zovu,jedna je hygrophila difformis,evo slika.A sto se panjeva tice svakako ce ici jos pozadi nego zbog toga sto teze da isplivaju iz vode ovako je moralo
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License