Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moje domace ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

poz. neko vreme nisam bio aktivan, ali evo sad imam viska vremena pa da pokazem moje nove ribice

Image

Image

Image

Image

Image

Image
malo bandara, malo zelenih karasa, jedna stuka i jedan smudj, za sada se lepo slazu, kad malo otopi led na kanalu verovatno ce dobiti drustvo. Evo i video https://youtu.be/Ra-img_zGJo slikao sam sa tabletom pa je malo losiji snimak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 9:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra! Volim sportski ribolov, ali dugo dugo nisam isao... tvoje fotke me podsetile na neka bas kvalitetna druzenja sa prirodom Bravo
Koliki je akvarijum, koja temp, koliko su dugo kod tebe,...? Aj posto kazes da imas vremena 'tipni' nam nesto vise Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ponovo video jer onaj prvi link ne radi:


Link


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Dec 26, 2016 12:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: Popravljen link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zeleni karasi su tu od letos a stukica, smudj i bandari su tu nesto vise od mesec dana. Prosle godine imao sam oko 30 malih babuski koje su mi preostale od ribolova, nisu napredovale a davao sam im raznovrsnu hranu. Ovi predatori za sada dobijaju sitne kedere za hranu a kako ce napredovati, videcemo. Inace akvarijum je dugacak 2 metra pa imaju mesta za plivanje, a temperatura je oko 20 stepeni(grejac ne ukljucujem), ima tu unutra i par recnih rakova samo za slikanje treba uhvatiti momenat kad izadju iz skrovista. Stavicu malo kvalitetnije slike narednih dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Ned Dec 25, 2016 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesatna tema.. Koja filtracija je u pitanju druze? Vidim imas i nesto bilja,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas zanimljiva tema, pogotovo sto imas barona. Predpostavljam da se ribe ne diraju medjusobno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da svaka ima svoj deo u akvarijumu I za sada je mir, jedino kad ih hranim dodje do otimacine ali posle je sve ok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice filtracije, imam tri pumpe (ukupni protok oko 1200l na sat tako barem pise na pumpama ali koliko je to tacno?!!) Bilo je vise biljaka ali trenutno mi je slaba rasveta pa su I biljke utanjile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druže mene retko šta oduševi! Svaka ti čast!
Rakovi ti ne jedu biljke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja stara zelja...posebno stuka i bandari....Smile.Svako dobro...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast.Kazi mi samo koju temperaturu max mogu da podnesu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Uto Dec 27, 2016 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad je temperatura 23 stepena, kao sto sam vec pisao ne ukljucujem grejac nego odrzavam sobnu temperaturu, a rakovi ne jedu biljke nego ih ponekad vidim kako odvuku mrtvog kedera i jedu, a tako sam ih I upecao, zabacio udicu sa kederom I cekam stuku a izvucem raka zakacenog za kedera. Sad je u kanalu hladna voda oko 3-4 stepena, a smudj je jako osetljiva riba, mora biti u vodi inace brzo ugine,srecom kuca mi je blizu pa sam ga odmah doneo kuci I poceo da dolivam toplu vodu u kantu da ga pripremim za temperaturu vode u akvarijumu, kad sam ga pustio u akvarijum trebalo mu je nekoliko dana da se adaptira, ali sad je ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igorche81
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2015
Poruke: 78
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Uto Dec 27, 2016 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Al' si me oduševio ovom temom, svaka ti čast. Strašan akvarijum. Držao sam i ja nekad al' se to tad nije zvalo akvaristika. Inače to što ti zoveš Zeleni Karaš je Sunčica, Sunčanica (Lepomis gibbosus). Došljak iz amerike, nije autohtona vrsta kao ostale. Ne treba njima 20 stepeni. Što se rečnih riba tiče po mom iskustvu dok god se površina vode u akvarijumu ne zaledi njima nije hladno. Nek' ti je sa srećom i dugo da požive.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Dec 27, 2016 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čime hraniš štuku i smuđa?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jan 22, 2017 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo da ti cestitam, ovo sto ti imas je je za mene zivotni san, imam u planu nesto slicno kao i ti da uradim. Jos jednom sve pohvale.
A sad i neka pitanja Smile
1. Prvo zanimaju me tacne dimenzije akvarijuma D x S x V kao i debljina stakla,
2. Drugo zanima me na koliko hranis ribe i koliko kedera ubacujes po ribi,
3. I trece da li si probao mrtvim kederima (Kederima iz zamrzivaca da ih hranis) posto je sada veoma tesko doci do kedera? Ili mozda imas drudi akvarijum u kome drziv vecu kolicinu kedera?
skakutanje riba cestitka yeah
Ps. Daj neki snimak kada hranis ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License