Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anubias cvijet Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima Wink

Vrlo dugo u akvarijumu imam Anubiase Gigantee , redovno cvjetaju to je znak da im je lijepo kod mene .Naime trenutno imam 2 cvijeta van vode u krovu akvarijuma , šta se desi sa cvijetom kada se oplodi tučak samog cvijeta , da li postoji neki način da Anubias da sjemee da se to može posijati i da li je to uopšte moguće .
Jedan se upravo oplodio i ono počeo se sklapati tako reći , a jedan je sklopljen i provirio sam unutra još je sve nekako zeleno i ima nekakve kao izbočine u samoj cvjetnoj šupljini , liči mi na nešto što bi moglo da u narednom periodu da sjeme ....

Čekam odgovor nekog ko je to radio ili zna nešto o ovome ..

Hvala Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2016 9:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Dec 28, 2016 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Teško druže. Trebaju ti dva cveta različitih biljaka na vremenskom razmaku cvetanja od 5-10 dana, jer ne sazrevaju prašnici i tučci u isto vreme. Onda i kad dobiješ seme treba mu 2-3 godine dok ne naraste u solidnu anubiju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Dec 29, 2016 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala , sjeckanje rizoma je lakša solucija hehehe Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Anubias bateri var. nana igla Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 31, 2020 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias nana Caniggia Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 04, 2020 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias, Christmass Moss, Bacopa - os... boskonet Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jan 01, 2020 4:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias nana prodaja Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 19, 2019 1:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias barteri var nana Gangster Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Feb 13, 2019 10:14 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License