Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Domaci proizvod Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 31, 2016 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me da li je neko probao domace proizvode tj lisnatu hranu domacih proizvodjaca?
Vidim da ima nekoliko varijanti po povoljnim cenama, pa me zanima koja je razila u odnosu na recimo Vipan, TetraMin, T.Diskus, sitna za mladj i slicno....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 31, 2016 6:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Dec 31, 2016 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laki iskreno ne mogu ni da se porede po sastavu i kvalitetu! Ako imas druge opcije nemoj je kupovati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 31, 2016 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom koristim Tropical u zadnje vreme, nego pitam posto su bas jeftine...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Sub Dec 31, 2016 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko para, toliko muzike, uvek bilo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 31, 2016 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Iga, nije bas tako...Da izvadis Tubifex nista ne kosta, a najkvalitetnija je hrana Smile
Nesto mi se malci zivorotki muce sa Tropicalom, malo je tvrdja...Vipan deru, al bih neku jacu hranu.
Gledam neko vece pakovanje, praskasto a da opet ne bude ni preterano skupo...Very Happy
Moze i da se samelje 1.Kvalitet/2.Cena...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Jan 02, 2017 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam koristio u 2 navrata neku domacu sto se pakuje u mala zuta pakovanja. U pitanju je hrana za biljojede. Katastrofa je posle 2 3 hranjenja pojavile bi mi se alge po biljkama a nisam je ni cak puno bacio.
Tubifeks, dafije, kiklopse ako ne mozes da uhvatis zive bolje i ne koristi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Pon Jan 02, 2017 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nepravilna ishrana pravi velike probleme - kao i kod nas ljudi.
U biljnom akvarijumu baciš li hrane ona se raziđe na sve strane, neki od stanovnika često ostanu gladni.
Ako su tu i plutajuće biljke ,zlo i naopako.

Videh kod jednog akvariste kako je to rešio (mrzi me da idem kod čoveka i to slikam).
Evo kako. Od pravougaone činije porodičnog sladoleda izrezan prsten (1,5cm - gornji deo), to je
opasano tananim stiropolom i pluta na površini (plastika 0,5cm je u vodi).U taj prostor nežno stavlja
hranu i ona pluta po površini, sve ribe se navikle i dođu tu na obrok, pa čak i coriji.
Meni se učinilo zanimljivo, ne rasipa se hrana na sve strane a sve pojedeno.

Neko će biti protiv ali cilj je postignut a izbegnuti problemi.

Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Domaci livadski med sa mojih pcelinja... ccmuva Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 21, 2013 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License