Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 U cm isto, u w razlicito Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mutavdzic
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2010
Poruke: 21
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam opasan problem... Smile menjam t8 i gledam po internetu T5 fluo cevi i armature za iste, umesto da me opusti i raduje ja se samo baci u dubiozu Rolling Eyes
nadjem cev od 550 mm ima u dve razlicite jacine
od 24 w i 39w konkretno Arcadia Fresh Water T5.A na istom sajtu (da ne reklamiram)
BB Link T5 armatura 13W duzine 574mm i BB Link T5 armatura 21W od 905mm
Sto bi znacilo ne znam sta znaci jer ove sijalice od 24 i 39 w mogu da stanu u malu armaturu a ova od 21 w je prevelika za ove cevi.. nista mi nije jasno.
Koja meni armatura treba da bi koristio te sijalice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 8:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amature za T5 su skoro duplo duže od cevi. Batali tu varijantu. Imam isti problem. Kupiš elektronsku prigušnicu za T5 i nosače koje zalepiš pod haubu. Cela filozofija Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
mutavdzic
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2010
Poruke: 21
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko moze da me uputi na pp gde ima da se kupi prigusnica i nosaci u bg. I da li kupujem prigusnicu prema fluo cevi. Ako je 24 w cev i prigusnica je ista?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, uvek gledaj da elektronska prigušnica bude odgovarajuće snage, tako jedino imaš optimalan radni vek i prigušnice i cevi.


Poslednji izmenio nemanjask dana Uto Avg 11, 2015 9:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mutavdzic
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2010
Poruke: 21
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos jedno pitanje nasao sam nosac neonke g5 grlo da li je to za t5 rasvetu
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Twister
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2014
Poruke: 119
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Avg 11, 2015 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste, te imam i ja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Pon Jan 02, 2017 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam samo kupio tu duzu armaturu i skratio je.
Posao od celih 2 minuta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka isto pitanje oko xifo akvadja Razmnožavanje 0 Pet Jun 07, 2013 12:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License