Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 qupike ili neonke sa borcem Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da njih u mom slucaju jedine nije dirao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

lazar96
Akvarista



Registrovan: 29 Dec 2012
Poruke: 121
Lokacija: Vrnjacka Banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam hteo da cujem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nsmali
Akvarista



Registrovan: 30 Sep 2011
Poruke: 194

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo ti ubaci gupike i ne brini ...
nece sve gupike cackati borca... ako neka cacka ti je izbacis...
uglavnom ga cackaju mlade gupike... odrasli muzijaci beze od njega, a zenke ga ne diraju nikako.. ja drzim u 50 l borca i grdilo gupika...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazar96
Akvarista



Registrovan: 29 Dec 2012
Poruke: 121
Lokacija: Vrnjacka Banja

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sigurnije su mi kraljevske neonke Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vladas.major
Akvarista



Registrovan: 11 Feb 2013
Poruke: 18
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slusaj imam Borca koji ja u akvarijumu sa 16 neonki,7 botia,4 furcate,6 kozica,6molly,SVE ZAVISI OD KARAKTERA. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shonem




Registrovan: 14 Feb 2013
Poruke: 1
Lokacija: Omoljica,Pancevo

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2013 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U mom slucaju borac je kidisao na sve zivo,jedino nije dirao corydorase i ancistruse,cak je poneki put voleo i njih da cacne.
Ti vidi sa kojim ribicama ga drze u prodavnici,pa sa tim ribicama ih drzi i ti ali gupike ti nikako ne bih preporucio,kod mene su one najgore prosle.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rdbojan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Sep 2016
Poruke: 3
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Jan 05, 2017 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam borca i 8 neonki. Jure ga non stop i grizu mu rep. Ne znam sta da radim!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Čet Jan 05, 2017 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma cudno za neonke, one su jatne i veoma miroljubive ribice. Ali izgleda da ti imas i neke agresivne. Koliki ti je akvarijum? Sta jos imas u njemu osim borc borca i neonki? Pisi sto vise detalja da bi pokusali da odgonetnemo problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludimir
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2015
Poruke: 86
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Jan 05, 2017 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene borac+zenka borca+20 neonki+50 kozica svako svoju politiku vodi. Niko nikog ne dira.
Interesantno mi je da sam video u postovima pre mog da neonke napadaju borca, u najmanju ruku vrlo cudno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Čet Jan 05, 2017 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mi smo to resili tako sto smo napravili nano akvarijum za borca a u velikom je lom od barbusa i tetri Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rdbojan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Sep 2016
Poruke: 3
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2017 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je 80x30x40, a u njemu su 2 koridorasa, 2 rubin ksifo muzjaci, 1 platika, 8 neonki i 1 borac. Nema puno skrovitih mesta, jos uvek se razvijaju biljke. Neonke sam poslednje ubacio, pre nekih 3-4 nedelja i u početku je sve bilo ok. Borac mi je inače vrlo aktivan, sve vreme pliva od kraja do kraja akvarijuma (a čitao sam da voli da kulira). Poslednjih 10-tak dana sam primetio da se primirio i krije po ćoškovima, da bih juče i video da su ga bar 4-5 neonki opkolile i grizle mu zadnje peraje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2017 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime hranis ribice? Da nisu postale agresivne zbog nedostatka odgovarajuce hrane?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rdbojan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Sep 2016
Poruke: 3
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2017 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crna džigerica (suva sitnija), crvena džigerica (suva krupnija) i lisnatu - ali nju sam već izbacio. Šta bih trebao da nabavim za njih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Jan 06, 2017 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj borac kako kad aktivno pliva , šunja se zavlači, istražuje a nekada se jednostavno izvali na list rendžera i kulira.

Živorotke ganja jer građom tela liće na njega. To će raditi skoro svaki mužijak. Kozice obožava u stanju je da prati jednu po sat dva. Nikada ga nisam video da je pokušao da pojede kozicu, samo je progoni.
Od lokahata i histrionica beži ko đavo od krsta. Kako ih vidi da plivaju vata maglu.
Razbore su ga užasno nervirale u početku al njih ima 20 pa nisu marile mnogo kad je uletao među njih. Nisu ga grickale i ne smeta im. Sad često pliva izmežju njih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slucaj misteriozno nestale neonke LaBuxna Početak u akvaristici 20 Pet Sep 18, 2020 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License