Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupi Mladj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2017 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jao drugari okotila mi se gupika konacno za sada ih ima oko 8 do 10.. jos je debela tako da mozda jos koji ispadne.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Moje pitanje je da li smem da ih hranim sa listicima i larvama komaraca kako se hrane i koliko.. Very Happy Very Happy Inace ovo mi je prvi put da mi se okotila ribica.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2017 4:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2017 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas hranu za mladj. Ili usitni crvenu obicnu. Lisnata je nezgodna za to. Ja gupike nikad nisam izdvajao a imao sam ih na tone kao i svi. Samo mahovina gupi trava od manje zahtevnih bilja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2017 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I desio se neki karambol,osam komada mi crklo dva leze na dnu nzm zasto se ovo desilo..kad se desio okot prebacio sam ih u manji akvarijum od 12l korner filter,grejac na 26c vodu sam uzeo iz akvarijuma gde se omrestila. Sinoc su bile zivahne sve super.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2017 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili trolujes ili ne slusas ili jedno i drugo. Ali nema potrebe izdvajati mlade gupike, niti ih premestati u drugi akvariju.. Ovo ne pisem zbog tebe vec zbog drugih koji se nadam da se citati vise i slusati a procitaju ovu temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2017 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebno im je jako malo hrane, pretpostavljam da ih je hrana ubila ,tj amonijak,
korisnih bakterija nije bilo u novostavljenom korner-filteru koje bi donekle rešile problem.

Ako nemaš hranu za mlađ možeš usitniti listiće i granulice u prah (recimo kašikom),
pošto će takva hrana plutati po površini, potrebno je uzeti jedva MALO u dva prsta,
pipnuti vodu i to razmrljati (palcem i kažiprstom).Ako su same u malom akvarijumu ,
zbog takvog načina ishrane potrebno je sifonirati vodu svaki drugi dan i zameniti mali deo vode, paziti na aeraciju
da ne bude prejaka, temperatura 22-24C.

Tako sam odgajio hiljade gupija i ksifoa, i znam šta ti pričam.
U zajedničkom aq ti je potrebna plutajuća trava. Srećno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vulex
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Feb 2016
Poruke: 8
Lokacija: Stara Pazova

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2017 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala oldwolf pokusacu tako sledeci put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License