Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2016 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gornji kolorit moze da se nadje, ja sam skoro uzeo slican primerak(doduse nesto malo tamniji) kod jednog od prodavaca sa reklamnih banera. Ribe naravno niko ne sterilise nego su zbog ukrstanja u srodstvu to postali ''degenerici'' koji cesto imaju gomilu problema koji se najcesce manifestuju kao brzo crkavanje ili sterilnost. I meni se najcesce desi da ti lepi primerci posle par meseci pocrkaju ali uvek su ostavljali potomstvo koje ukoliko si u startu izabrao dobar par (koji nije u bliskom srodstvu) bude dosta zdraviji a neretko i potpuno nalik na roditelje!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2016 9:04 am Snimi Poruku Nazad na vrh

kale
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2016
Poruke: 63
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2016 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, skro sam formirao akvarijum pa polako pocinjem sa ubacivanjem ribica , akvarijum je 200 litra i ubacio sam zenku i muzijaka gupi , problem je u tome sto zenka konstantno pokusava da ujede muzijaka , tacnije maltretira ga Smile zna neko sto se ovo desava
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2016 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice da voli sado mazo i te stvari Smile Ima cudnih fetisa kod riba HE
Salu na stranu, opusti se i uzivaj Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Sword Fish
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Mar 2016
Poruke: 7
Lokacija: Probistip Makedonija

PorukaPoslao: Sre Nov 09, 2016 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel neko zna koliko je zivotni vek gupike ????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 13, 2016 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tesko je to precizno reci jer vise faktora utice ali recimo preko godinu dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2016 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sudeci po nekim sajtovima, 3-5 godina, sve je to otprilike. ali pitanje je koliko je gupika vec stara kad je kupljena, kao i genetski faktori i uslovi drzanja i td.

http://freshaquarium.about.com.....fespan.htm

http://www.badmanstropicalfish.....cle99.html

evo, ima i za jos vrsta riba, ako te jos neke zanimaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2016 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko na prodaju crvene gupike kao na prvoj strani ove diskusije? Nasao sam jedan par ali nisu baš takve.
Voleo bih da zapatim takvu kupiku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Nov 17, 2016 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve se moze naci ali komunikacija je mnogo laksa kad upises u profilu mesto odakle si.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
oskar oskarr
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jan 2017
Poruke: 7
Lokacija: JAGODINA

PorukaPoslao: Uto Jan 17, 2017 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li neko da mi kaze sta da radim sa gupikama koje su trebale da se okote vec , ali samo im pozadi stomak postaje jos vise crn , a one se ne kote, u pitanju su dve vec dosta stare zenke ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sigurno odlaže koćenje, gupy to može, sve dok se ne steknu povoljni uslovi za okot.
Ako je u zajedničkom akvarijumu ili je nešto drugo ometa ona se neće kotiti.

Kod nekih vrsta u životinjskom svetu je to moguće (ne kod svih),
recimo ženka srndaća može da odlaže i nekoliko meseci da se oteli,
dok ne stekne povoljne uslove za to.

Nadam se da sam ti bar malo pomogao.Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivanmaki
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2014
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okotila mu se danas,culi smo se .Sve je dobro proslo ima oko 20 malaca Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlajko :)
Akvarista



Registrovan: 11 Apr 2017
Poruke: 45
Lokacija: Negotin

PorukaPoslao: Pon Avg 28, 2017 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....95243..jpg

Poz ljudi, imam od skoro (dvadesetak dana) 3 zenke gupi i jednog muzjaka u akvarijumu. Zanima me da li je ova zenka spremna za mrestilicu, ili da sacekam jos? Ona ima veci stomak od ostalih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikola011
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2017
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sre Jan 10, 2018 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poštovane kolege zaljubljenici u gupije,
Da li neko prodaje ili zna gde mogu da se nabave Yellow Tuxedo Guppy?
Image
Trebaju mi i mužijaci i ženke.
Iz Beograda sam, ali mi nije problem da sednem u auto i odem u drugi grad po ribice.
Interesuju me pre svega ribice iz domaćeg uzgoja jer su ove iz uvoza slabijeg kvaliteta.
Ako neko ima i neku drugu vrstu gupika na prodaju neka se javi u pp (ne verujem da ću ove lako naći).
Nisam odgajivač već samo želim da imam čistu liniju lepih, zdravih i kvalitetnih gupika u svom akvarijumu.
Svima unapred hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fuji




Registrovan: 08 Maj 2013
Poruke: 2
Lokacija: Beograd,Sremcica

PorukaPoslao: Sre Jan 10, 2018 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve isto kao u prethodnom postu.I mene mozete takodje da kontaktirate za istu stvar.Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 10, 2018 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License