Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje zlatne Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 23, 2017 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nana je jedina opstala, sve ostalo su uspešno uništile. Sa ancistrusima se odlično slažu, slobodno kombinuj. Nemam pojma koja je temperatura vode, grejač nemam, ali se greje prostorija (20-25 c). I japanke i ančiji se mreste, tako da im verovatno ta nepoznata temperatura odgovara...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 23, 2017 2:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postala je plavuša!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 9:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam citala da potamne... lepa je i kao plavusa 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene interesuje, koliko je japankama obzirom da porastu velike potrebna visina vodenog stuba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

simici789 ::
Ja sam citala da potamne... lepa je i kao plavusa 😊


Samo je u roku od dve nedelje izgubila crveno sa glave i leđa...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se ova bela bas svidja, retko gde sam video potpuno belu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uros Kg ::
Mene interesuje, koliko je japankama obzirom da porastu velike potrebna visina vodenog stuba?


Ne znam, stvarno. Ova sa slike 'malena' je oko 20cm sa perajama, a visina stuba je svega 3ocm. Nisam primetila da joj to smeta. Nadam se skorom preseljenju u veći akvarijum, ovaj su baš prerasle...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoć oko zlatne ribice Maki_83 Početak u akvaristici 9 Pon Jul 27, 2020 11:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko zlatne ribice i novog formi... Zlatna ribica Početak u akvaristici 4 Pet Mar 13, 2020 2:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zlatne ribice help Leona27 Početak u akvaristici 2 Čet Jan 02, 2020 11:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License