Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moje domace ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
calvados
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 55
Lokacija: vrbas

PorukaPoslao: Sre Jan 25, 2017 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum je 200x40x60cm, debljina stakla je 10mm, kedere im ubacujem proizvoljno zavisi i od njihove velicine i naravmno kad ih imam. Sad je smrznuta voda vec mesec dana, nadam se da ce uskoro da popusti zima jer nemam vise ribica pa im ubacujem pilece belo meso. Postavicu snimak kad nahvatam kedere, nadam se uskoro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 25, 2017 1:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2017 8:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazi, hvala puno na informacijama. Reci mi kako stuka prihvata da jede pilece meso?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Apr 02, 2017 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav
kako napreduju ribe. Moze li neki obeceni klip Smile Embarassed Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pet Apr 07, 2017 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene zanima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 7:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javi se Calvadoseeeee Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
Daj gladnoj raji jos informacija skakutanje skakutanje Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Jun 13, 2017 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako napreduju ribe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Valter
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2013
Poruke: 94
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 18, 2017 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre par godina sam i ja pokušao da napravim sličan akvarijum. Prvo sam ubacio sunčanice, ali one su brzo izgubile boju. Umesto preliva zelene, plave i jarko žute boje, dobile su žuto-braon boju. jedva da su se po boji malo razlikovale od babuški. Kad ih upecam, izgledaju prelepo, a u akvarijumu ne liče ni na šta. Izbacio sam ih iz akvarijuma. Cverglani su se prilagodili u sekundi i sa njima nije bilo nikakvih problema. Dobro jedu, ne smeta im ništa. Peševi su ležali na dnu i kulirali, dugo im je trebalo da se oslobode i počnu da jedu. Po ponašanju su vrlo statični i ne kreću se mnogo. Dosadni su. I oni su izleteli napolje. Beovice (kederi) su izgledale lepo i držale su se u jatu. Imaju onu lepu sjajnu srebrnkastu boju krljušti i pod svetlom baš lepo izgledaju. Samo treba voditi računa da se love pažljivo, jer im se lako skida krljušt kad se diraju rukama, pa izgledaju kao povređene. Bandari mi se dopadaju, ali pošto su svi do jednog zaraženi crvima, ne bih to unosio u kuću. Gavčice sam tražio, ali nisam uspeo da ih nađem. Sećam se da sam poslednji put uhvatio gavčicu na čerenac pre petnaestak godina. Od tada ih ne viđam. Amurski čebačok se lako prilagodi akvarijumu, ali pročitao sam da su domaćini nekim gadnim parazitima, pa sam ih iz straha izbacio. Danas taj akvarijum nije u funkciji, jer nisam imao dovoljno vremena za njega. Razmišljam da ponovo oformim akvarijum domaćeg biotopa. Već imam teodoksuse puževe, viviparuse donosim čim otopli na proleće, Planorbariuse i Limnee obavezno, a od riba izbor mi se sveo na beovice, kao glavne i eventualno gavčice, ako uspem da ih nabavim. Imam celu zimu da isplaniram, da mi se ne ponove greške od prošlog puta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License